2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر تاپیکی باز میکنم موضوعش همینه

عزیزم تاپیکا عنوان داره میتونی از اول باز نکنی

اینکه اعصاب خوردی نداره

در ضمن خودتم راجع بهش تاپیک زدی😐 میتونستی به جای این یه تاپیک دیگه بزنی و در موردش بحرفی

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
2731

ولی جدی رونالدو رونالدو که میگفتن این بود؟اینکه خیلی چلمن بود بابا

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

اون کریس اینقد وضعش توپه این دغدغه هارو نداره ماییم ک بدبختیم دلاری 9ت یعنی دیگه هیجی نمیتونیم بخریم نابود شدیم چجور عروسی بگیریم آخه

زندگی قشنگه سخت نگیر...من عاشقتم بهترین بهونه ی من برای زندگیم😙💋❤💑
چقدر ما ایرانیا کم توقعیم که واسه سوم شدن تو گروه چهار تیمه میریزیم بیرون و شادی میکنیم.البته قبول د ...

دوره قبل چارم بودیم ایندفه سوم ایشالا دفه بعد صعوده حتمییییی😍

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  

نگو، دلت میاد؟ تو گروه مرگ بودیم. دیگه یه فینال زود هنگام بود :)

وضع مملکت خیلی بده ولی این رو بدون که نصف ادمهایی که الان خوشحال اند، خودشون خیلی مشکل دارند. لحظات زیبای زندگی رو با افسوس و ناراحتی، تلخ نکن. ایشالله، اینا هم رفتنی اند و روزهای خوب تو راهه☘️☘️☘️☘️

ولی جدی رونالدو رونالدو که میگفتن این بود؟اینکه خیلی چلمن بود بابا

رونالدو بازیکن کوچیکی نیست ولی تقریبا مهارش کرده بودن.چندین دوره متوالی مردسال فوتبال دنیاشده

چ خوشحالی مگه صعود کردیم ، وضع اقتصاد کشورمونم داغونه خوشحالیتون مال چیه دلتون خوشه ها

شما خوشحال نباش بشین زر زر گریه کن.

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 

جونم براتون بگه شما جوونید یادتون نمیاد.ما یادمونه که هروقت ایران میرفت جام جهانی مفتضحانه میباخت وبرمیگشت ولی اینبار ابرومندانه برمیگردن.

بعله ننه جون

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
درست صحبت کن زر زر یعنی چی

خو

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 
2706