2733
2734

خوشحالیم خب😞

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوشحالی مگه صعود کردیم ، وضع اقتصاد کشورمونم داغونه خوشحالیتون مال چیه دلتون خوشه ها

زندگی قشنگه سخت نگیر...من عاشقتم بهترین بهونه ی من برای زندگیم😙💋❤💑
2731

چقدر ما ایرانیا کم توقعیم که واسه سوم شدن تو گروه چهار تیمه میریزیم بیرون و شادی میکنیم.البته قبول دارم که خوب بودیم و خوشحالی هم داره اما اینکه هربار تو دوره اول حذف میشیم خیلی ناخوشاینده

ما که حذف نشدیم سوم شدیم

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740
چقدر ما ایرانیا کم توقعیم که واسه سوم شدن تو گروه چهار تیمه میریزیم بیرون و شادی میکنیم.البته قبول د ...

اخه اينبار واقعا با بهترين تيما افتاديم تو يه گروه 

مراكش قهرمان افريقا

پرتغال قهرمان اروپا

اسپانيا بهترين تيم دنيا 

بد شانسي اورديم 😕

سوم چی شدیم تو اولین مرحله حذف شدیم  به 1/8 هم نرسیدیم

یعنی باید برگردن ایران؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

همینکه دماغ کریسوبه زمین زدیم کافیه چطوووووررررری کرییییس😁😁😁😁

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2706