2737
2734
نگو، دلت میاد؟ تو گروه مرگ بودیم. دیگه یه فینال زود هنگام بود :) وضع مملکت خیلی بده ولی این رو بدون ...

منکه امشب فقط گریه کردم.بخاطر مردم بیچاره کشورم.گفتم خدایا ماکه زیر بدبختی و مشکلات داریم خفه میشیم حداقل کمک کن مردم یه کم شاد باشن صعودکنیم.ولی نشد.بازم خوبه خیلی ها تونستن خوشحال باشن خداروشکر

آره آبرومردانه حذف شد ایران مطرح شد درست ولی خوشحالیمون مال چیه دقیقا؟ میدونی الان ک حذف شده ایران چند میلیون یورو پول میگیره با جیب پر پول برمیگردن ب عیش و نوششون میرسن ،چجور زندگی کنیم از این ب بعد شاید شما وضعتون خوبه تو فکر نیستین ولی یکم ب کسایی ک با سختی پول درمیارن فک کنین 

زندگی قشنگه سخت نگیر...من عاشقتم بهترین بهونه ی من برای زندگیم😙💋❤💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوم چی شدیم تو اولین مرحله حذف شدیم  به 1/8 هم نرسیدیم

عزیرم با این تیمای بزرگ مساویم حکم صعودو داره.ایران حتی یه بازی تدارکاتی درسو حسابی نداشته بازم دست مریزاد با غیرتشون بازی کردن

آرامشم در این روزها مدیون انتظاریست که دیگر از هیچکس ندارم😊
2731
آره آبرومردانه حذف شد ایران مطرح شد درست ولی خوشحالیمون مال چیه دقیقا؟ میدونی الان ک حذف شده ایران چ ...

به هرحال اینا پولشونو میگرفتن چه ببازن چه ببرن پول کی روش وبازیکنا رو به من وشما که نمیدن ولی ادم به همین چیزای کوچک دلخوشه دیگه چه پولدار چه بی پول

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
خوب الان دقیقا چاره چیه؟؟آیا کاری از دست ما برمیاد؟؟

نمیدپنم والا هدفشون از اینهمه تاپیک سیاسی و جنگ روانی چیه

مردم بروجرد تا نیم ساعت پیش تو خیابون بزن برقص بود

استارتر شما بزن تو سر خودت از ناراحتی

همش تاپیکهای غم و غصه بسه دیگه

خدایا،بارها، بارها، و هزاران بار شکرت😍😍😍
چقدر ما ایرانیا کم توقعیم که واسه سوم شدن تو گروه چهار تیمه میریزیم بیرون و شادی میکنیم.البته قبول د ...

میدونی اولش که گروهمون مشخص شد همه میگفتن حداقل بیشنر از 3،4 تا گل نخوریم آبرومون حفظ شه یکم ولی تا کجا پیش رفتیم؟! انتظار بردن از پرتغالو داشتیم، شادی داشت واقعا! ماالان اومدیم از جشن! البته اون وسط مسطا شعارایی هم درمورد اقتصاد واینا میدادنا، دیگه پلیس وایساد تو چهارراها و ماشینا رو متفرق میکرد

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
آره آبرومردانه حذف شد ایران مطرح شد درست ولی خوشحالیمون مال چیه دقیقا؟ میدونی الان ک حذف شده ایران چ ...

عزیزم زندگی منم خیلی سخته دوس ندارم اینجا بگم ولی هم مال هم مریضی هم جانی همه چی اما واسه فوتبال هیجان داشتم و کلی جیغ زدم سر گل زدن ایران  دیگه الان هیجان نداشته باشیمدیگه واسه ماهاکه وضع مالیمون خوب نیس چی پیش میاد شادشیم 

سعی کن همیشه انرژی مثبت بدی 

و فقط گمراهان از رحمت پروردگار ناامید میشوندایه از قران یادم نیس چه سوره ای

ساکن 221 بی در خیابان بیکر