2737
2739
عنوان

نظرتون در مورد این فرش+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 50 پست
ببسن حداقل این رنگ بگیر...چون طرحش یکدسته و ترنج نداره رو رنگش بیشتر دقت کن

وااااای نه من که این رنگ و اصلا دوست ندارم اگر همچین رنگی تو خونم باشه دلم میگیره خونه رو کوچیک و دلگیر میکنه 

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...
جدی ؟؟ پس چرا تازه مد شده😁 شما از مد جلویین 😂😂 ولی پیش میاد...یه چیز همیشه همونوقت که تازه درست ...

رنگی که گذاشتی خیلی بی روحه و چرکو به خودش نشون میده به نظرم حداقل رنگشو بهتر انتخاب کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای نه من که این رنگ و اصلا دوست ندارم اگر همچین رنگی تو خونم باشه دلم میگیره خونه رو کوچیک و دل ...

نبابا آبی ک قشنگه...من وسایل خونرو رنگای سرد بیشتر میپسندم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2731
رنگی که گذاشتی خیلی بی روحه و چرکو به خودش نشون میده به نظرم حداقل رنگشو بهتر انتخاب کن

من استارتز نیستما

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2740

من قدیمی پسندم در این مورد. فرشی ک ترنج بیضی کشیده داشته باشه دوس دارم و اینکه طرح ریز باشه. رنگای تیره هم اصلا دوس ندارم. کرم هم دوس ندارم. گلبه ای یا قرمز خیلی ملایم دوس میدارم.

کنار تو درگیر آرامشم . . .
قشنگه ولی یهویی خیلی زیاد شد همه از این طرح خریدن    

اره دقیقا

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
خخخخ چرا عصبانی خب اشتباه گرفتمت با استارتر

عجیجم این عصبانی نیست 

حوصله نداره😂😂💜