2737
2739
عنوان

نظرتون در مورد این فرش+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 50 پست
واقعنم خوشگله و متفاوت من خیلی دوس دارم ولی شوهرم میگه اینجوری بگیریم

وااای نه بنظرم این رنگا خونه رو دلگیر میکنه .جاریم بعد من رفت سر خونش موقعی که من فرش خریدم دید خیلی خوشش اومد ولی بعد بانظر اطرافیان رفت فیروزه ای طرح کاشی خرید خونش اینقدر تاریک و دلگیر شده .هر وقت میاد خونه من میگه خونتون خیلی از خونه ما بزرگتر به نظر میاد با اینکه دوتامون خونه هامون عین همه.قراره بیشتر شما تو خونه سر کنی تا شوهرت تمام شهرو بگرد ببین کدوم واقعا حالت و خوب میکنه همونو بگیر حال تو خوب باشه حال خونه خوبه اگر دوستش داری و به دلت نشسته به حرف هیچکس گوش نکن.

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...
وااای نه بنظرم این رنگا خونه رو دلگیر میکنه .جاریم بعد من رفت سر خونش موقعی که من فرش خریدم دید خیلی ...

واقعا؟ فیروزه ای که روشنه:(

اخه رنگ کرمی ها هم زیاد الان تو مد نیست...زودم کثیف میشه نمیدونم...

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نبابا آبی ک قشنگه...من وسایل خونرو رنگای سرد بیشتر میپسندم

هم سلیقه ایه هم به اندازه خونه بستگی داره من اگر خونم این رنگا باشه واقعا دلم میگیره 

مامانم خونشون بزرگه مثل شما رنگ فیروزه ای انداخته اونجا قشنگه ولی تو خونه 90متری من دلگیر میشه

واقعا؟ فیروزه ای که روشنه:( اخه رنگ کرمی ها هم زیاد الان تو مد نیست...زودم کثیف میشه نمیدونم...

حرفت و قبول دارم ولی تو این ضمینه ها خیلی به مد اعتقاد ندارم چیزی میخرم که حالم و خوب کنه همون موقع هم رفتم بخرم مامانم میگفت فیروزه ای بگیر ولی من عاشق این شدم یک صورتی خاصه که تو هیچ فرش فروشی ندیم جنس نخشم مثل ابریشمه خیلی دور زدم هیچکدوم مثل این به دلم نشست کارخونه های دیگه هم شبیهش و زیاد داشتن ولی این از نزدیک واقعا با اونا قابل مقایسه نیست

هر کس میاد خونم خیلی خوشش میاد کلا تمام لوازمم عوض کردم روشن گرفتم واقعا خونه گرم شد و بزرگتر دیده میشه.

دست خودم نیست رنگای تیره ناراحتم میکنه

2731
حرفت و قبول دارم ولی تو این ضمینه ها خیلی به مد اعتقاد ندارم چیزی میخرم که حالم و خوب کنه همون موقع ...

عزیزم😍 فرش که هیچی ان شا الله دلت همیشه روشن باشه💜

منم خوب میگردم هرچی ب دلم نشست میگیرم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
عزیزم😍 فرش که هیچی ان شا الله دلت همیشه روشن باشه💜 منم خوب میگردم هرچی ب دلم نشست میگیرم

ممنون شمام همینطور مهربون