2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد این فرش+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 50 پست

قشنگه ولی یهویی خیلی زیاد شد همه از این طرح خریدن  

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
قدیمیه 

😐فک نمیکنم بیشتر از دوسه ماه باشه اینجوری مد شده ها

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا مادرشوهرم اینا 2ساله یه جفت عین همینو دارن

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 

کپی فرش منه.😍 فرش تهرانه نه؟

اول اینو دیدم عاشقش شدم بعدش رفتم تمام شهرو زیرو کردم ولی هیچکدوم مثل این چشمم و نگرفت مبلامم روشن گرفتم خیلی ناز شده هرکس میاد خونم خوشش میاد

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...
2740

به نظرم قشنگه اما زود کثیف میشه و به چشم میاد من فرشام روشنه با دوتا اقا پسر دخلم اومده

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

ببسن حداقل این رنگ بگیر...چون طرحش یکدسته و ترنج نداره رو رنگش بیشتر دقت کن

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
بخدا بابامینا پنج سال پیش عین همینو خریدن. 

جدی ؟؟ پس چرا تازه مد شده😁

شما از مد جلویین 😂😂

ولی پیش میاد...یه چیز همیشه همونوقت که تازه درست کردن مد نمیشه...بعد از چند وقت یهو مردم میرن سمتش..

اینو من عید پارسال خریدم مدلش تو بازار هست ولی از نزدیک با همشون فرق داره اینقدر خواستگار داشت فروشنده ها کلی ناز میکردن تا بفروشن

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...

فرش منم یه جورایی شبیه اینه. بار اول که می بینی خوشت میاد. یعنی مهمون یا حتی خودم از در که وارد میشم خوشم میاد ولی احساس میکنم خونه بیش از اندازه کرم رنگ میشه. یه کم شادابی لازم داره

اینو من عید پارسال خریدم مدلش تو بازار هست ولی از نزدیک با همشون فرق داره اینقدر خواستگار داشت فروشن ...

واقعنم خوشگله و متفاوت

من خیلی دوس دارم ولی شوهرم میگه اینجوری بگیریم