2733
2734
عنوان

مشکلات بعد از سقط

830 بازدید | 66 پست

الان یازده روز از سقطم میگذره هنوز خونریزی دارم یعنی دو روز خوب شدم دوباره شروع شده. تا کی ادامه داره . هفته قبل ضخامت اندومترم ۱۳ بود ممکنه کورتاژ بخوام ؟ دکتر گفت دو هفته شد سونو بدم اما از کورتاژ شدن میترسم نمیدونم این هفته سونو بدم یا بذارم خونریزیم قطع شد بعدا؟ الان میتونم با اب خودم رو بشورم یا صرر دلره؟

چند هفته بودی گلم

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الهی بگردم 😢😢 من نمیدونم دوستم ولی کلی برا رها خانم دلم گرفت😑 ان شا الله زودی یه نی نی دیگ بیاد تو دلت❤

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2740
با پریودم تقریبا۲۰ با ان تی ۱۸ هفته و ۴ روز

خدا بهت صبر بده گلم انشالله دفعه بعد 😭

اره میتونی یه دوش سرپا بگیری

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
😢😢 میترسم دلم نمیخواد کورتاژ بشه اگه بقایا نباشه تا چند روز خونریزی هست مگه

خاله من سقط داشت نزدیک یه ماه خونریزی داشت ولی همه ی بقایا کامل خارج شد نترس یا باید بزاری همش بیاد بیرون یا کورتاژ کنی

ما که در سایه خورشید معذب بودیم،چشممان کور لایق همین شب بودیم
خاله من سقط داشت نزدیک یه ماه خونریزی داشت ولی همه ی بقایا کامل خارج شد نترس یا باید بزاری همش بیاد ...

منم تو سونو گفت بقایااندازه پرز داری ی بقایابزرگ داشتم که دو روز بعد سقطم دفع شد چند روز قبل هم لخته کوچیک داشتم. خالت داروی خاصی مصرف میکرد؟

منم تو سونو گفت بقایااندازه پرز داری ی بقایابزرگ داشتم که دو روز بعد سقطم دفع شد چند روز قبل هم لخته ...

ن عزیزم اصلا هیچی خونریزیشم اولا زیاد بود اخراش کم شد رفت سونو گفت چیزی نمونده 

ما که در سایه خورشید معذب بودیم،چشممان کور لایق همین شب بودیم