2752
2734
عنوان

مشکلات بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 66 پست
اخی عریزم خیلی سخته منم برا انومالی رفتم گفت ضربان نداره همون روز بستری شدم و سقط کردم هنوز میگم شای ...

شنیدید میگم بچه هایی که ضربانشون مشخص نمیشه نشونه ی هوشه زیادشونه ؟

ما که در سایه خورشید معذب بودیم،چشممان کور لایق همین شب بودیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی؟  میشه واسم توضیح بدین یعنی یکساعت بعد چی دارو؟

از ظهر دارو گرفتم فردا صبحش ساعت ۶ سقط شد😭😭 ساعت ۷ هم جفت افتاد ساعت ۹ من رو فرستاد سونو ی بقایا داشتم گفت کورتاژ کن منم از بیمارستان اومدم دو سه روز پیاده روی کردم و پله رفتم و زعفرون خوردم ی تکه بزرگ افتاد دو روز بعد اما هنوز ضخامتم بالاست

اخی عریزم خیلی سخته منم برا انومالی رفتم گفت ضربان نداره همون روز بستری شدم و سقط کردم هنوز میگم شای ...

دکتر امروز گفت 

حتما دوتا سونوگرافی باید تایید کنن که ضربان قلب نداره که بیمارستان برا سقط قبول کنه

یکیشو امروز رفتم که درست بود و ضربان و حرکت نداشت.

یکی هم باید فردا برم 

خدایا شکررررت واسه همه نعمت هات🌷
مگه میشه دارم دیونه میشم  شوکه شدم😢😢 یکسال و نیم منتظرش بودم

ای جاان عزییزم خدانخاسته قسمت نبوده الان دیگه این مشکل یچیزه عادی شده خالم ۱۲ساله ازدواج کرده ۳تاسقط داشته دکترم گفته دیگه برات خطرناکه بارداری انشاله خدا بهتون یه نینیه ناازو مهربون میده 

ما که در سایه خورشید معذب بودیم،چشممان کور لایق همین شب بودیم
ای جاان عزییزم خدانخاسته قسمت نبوده الان دیگه این مشکل یچیزه عادی شده خالم ۱۲ساله ازدواج کرده ۳تاسقط ...

ممنونم گلم.

انشالله هیچ زنی در ارزوی مادر شدن نمونه.

بخدا همیشه این دعا را برا همه میکنم

شنیدید میگم بچه هایی که ضربانشون مشخص نمیشه نشونه ی هوشه زیادشونه ؟

البته این مال ۸ هفتگی هست.

نه یکی مثل من که قبلا ضربان قلب داشته و حالا دیگه قلبش نمیزنه😥

ضربان قلب پسرتون مشخص نبود؟نگفتن سقط کنید؟

اولش بتا پایین 

سونو نشون نداد 

حتی ساک هم پیدا نمیکرد 

گفتن شاید خارج رحمی 

رفتم سونو واژینال ساک رو دید 

دکتر دوباره فرستاد سونو قلب نداشت 

خودش با دستگاه دوباره دید گفت ساک خالیه 

باز ی جا دیگه رفتم تا ضربانشو دید 

من ماه دوم فکر کنم هفت بار سونو شدم 

خدایا همه چیو سپردم ب خودت 💞
مگه میشه دارم دیونه میشم  شوکه شدم😢😢 یکسال و نیم منتظرش بودم

منم حالم بده هنوز بعد ۱۱ روز همش دارم گریه میکنم . داشتم میرفتم ببینمش و فیلم سونوش رو بگیرم و شوهرم برا اولین بار ببینتش فهمیدم که دو روزه مرده تو دلم دنیا رو سرم خراب شد دختر نازنینم 😭😭😭

2706