2737
2734

عزیزم اینا علایم عمومی بارداریه.  ربطی به جنسیت جنین نداره. باید یک چند هفته ای صبر کنید واسه سونوگرافی. :)

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من عمه ی شوهرم قیافه رو که میبینه جنسیته بچه رو میگه جالبیش اینه که دقیق هم در میاد. واقعا نمیدونم ا ...

چه عمه ای بامزه ای داره😆منم تومطب بودمبه خانومه واس همه رودرست میگفت 

وخدایی که بشدت کافیست
bayad axamono bedim amme bebinan😍😍😍😍😍

واقعا درست میگه

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
2738
khosh behalet mano shoharam tanhayim inja behesh teste namako goftam ke ghadimia mirikhtan sare khan ...

😂😂😂😂😂

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍