2737
2739

عزیزم اینا علایم عمومی بارداریه.  ربطی به جنسیت جنین نداره. باید یک چند هفته ای صبر کنید واسه سونوگرافی. :)

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من عمه ی شوهرم قیافه رو که میبینه جنسیته بچه رو میگه جالبیش اینه که دقیق هم در میاد. واقعا نمیدونم ا ...

چه عمه ای بامزه ای داره😆منم تومطب بودمبه خانومه واس همه رودرست میگفت 

وخدایی که بشدت کافیست
bayad axamono bedim amme bebinan😍😍😍😍😍

واقعا درست میگه

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
2740
khosh behalet mano shoharam tanhayim inja behesh teste namako goftam ke ghadimia mirikhtan sare khan ...

😂😂😂😂😂

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍