2733
2739
میشه بقیه علایمتو بگی؟ ینی از هیچ چی نمیشه پیش بینی کرد؟

ن باور کن اصلا نمیشه گفت از علایم من سر پسرم کلا ی شکل بودم ک همه میگفتن علایم دختره 

فقط فکر کنم حالت تهوع زیاد درصد دختر بالاتر میبره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره حالت تهوع زیاد رودخترامعمولاپیش میادمن هم رودخترهم پسرحالت تهوع شدید داشتم ولی رودخترم اصلاوحشتناک بودمرتب توخط بیمارستان بود

گل من گاهی بداخلاق وکم حوصله ومغروربوداماماندنی بوداین بودنش بودکه اوراتبدیل به گل من کرده بود
2728
2740

من بچم پسره خیلی زیاد میخابم 

تهوع ندارم 

عاشق گوشتم ووشته چرخ کرده 

از شیرینی همه نوعش متنفرم 

عاشق ترشیجات 

شکمم گرمه دایم دارم عرق میریزم و خفه میشم از گرما

خدایا ازت ممنونممممم که منو به آرزوم رسوندی😍😍😍😍پسر خوش قدممم دوستت دارم😘
خیلی دوست دارم بدونم...مگه برا شما مهم نبود بدونی؟ ادم ذوق داره

تاحالا باردار نشدم😃😃ولی حتما ادم ذوق داره دیگه

بهترین نگاه دنیا درست قبل از بوس کردنه"""یه ثانیه قبلش

نه.من که کلا خوابم😭😭😭😭

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

من عمه ی شوهرم قیافه رو که میبینه جنسیته بچه رو میگه جالبیش اینه که دقیق هم در میاد. واقعا نمیدونم از کجا میفهمه اما خیلی دقیقه خیلی

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍