2733
2739
منم دبی زندگی می کنم

خوشبختم عزيزم

خوده دبي هستي؟كدوم قسمت

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دبی زندگی می کنم

نكنه همون طلا ك شوهرت هندي بود؟؟

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
واسه ما ك خيلي بالاست با اينكه خونمون كوچيكه سالي٤٠هزار درهم اجاره ش هست مخصوصا حالا ك درهم بالاست ...

اره واقعا.اطلاع داری مدرسه ابتدایی تو عمان واسه فارسی زبان ها هست؟

2731
اره واقعا.اطلاع داری مدرسه ابتدایی تو عمان واسه فارسی زبان ها هست؟

نميدونم عزيزم

دبي فقط ميدونم ك هست اگه تعطيل نكنن

آره عزیزم همونم😁

چ خوب!قبلا تايپكاتون رو ميخوندم ولي عضو نبودم

شوهرتون كارش چيه؟اخه هنديا بيشتر تو كار عبا و خياطين

2740
چقد خوب میتونی با تبسم دوست بشی یعنی میشه منم تو عمان دوست  پیدا کنم

ایشالا که پیدا می کنی عزیزم شاید یه روزم اومدی دبی رفتیم گردش😁😍

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
ایشالا که پیدا می کنی عزیزم شاید یه روزم اومدی دبی رفتیم گردش😁😍

اررره مخصوصا عمان ك ب العين چسبيده ست

چ خوب!قبلا تايپكاتون رو ميخوندم ولي عضو نبودم شوهرتون كارش چيه؟اخه هنديا بيشتر تو كار عبا و خياطين

مدیر شرکت هست.. ولی درست گفتی هندیا بیشتر تو کار پارچه و خیاطی و اینا هستن

اررره مخصوصا عمان ك ب العين چسبيده ست

ما یه بار از همون مرز رفتیم عمان سمت خسب اگه اشتباه ننویسم اسمش رو.. خیلی طبیعت باحالی داشت

مدیر شرکت هست.. ولی درست گفتی هندیا بیشتر تو کار پارچه و خیاطی و اینا هستن

موفق باشي عزيزم

شوهر منم تو كار عباست

ما یه بار از همون مرز رفتیم عمان سمت خسب اگه اشتباه ننویسم اسمش رو.. خیلی طبیعت باحالی داشت

من نرفتم تا حالا😒شوهرم چن ماه عمان بود ديگه زده شده ميگه اصلا دوس ندارم برم

2706