2737
2734

عمان چه خبر شده همه دارن ميرن عمان

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای مسافرت عمان رفتم.. کسور قشنگی هست با مردم مهربون و با فرهنگی که ایرانی ها رو دوست دارن. از نظر تروتمیز بودن و امنیت هم خوبه. 

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
2731

[QUOTE=62635867]گلم میبینی اینجا با افعانیا چطور رفتار میشه؟ اونجا اگ ب عنوان یه ایرانی بری و کنار یه افعانی باشی ب ...[/QUOTجی بگم من هنوز نرفتم اونجا ولی شنیدم واسه ایرانیا خیلی احترام قائلند و سعی دارن نیروی متخصص و سرمایه اشونو از ایرانی ها بگیرن و سلطان قابوس هم خیلی ایرانی ها رو دوست داره

من برای مسافرت عمان رفتم.. کسور قشنگی هست با مردم مهربون و با فرهنگی که ایرانی ها رو دوست دارن. از ن ...

مرسی عزیزم.قیمتا اونجا چطورن مخصوصا وسایل خونهش اخه موندم اگه برم وسایل رو با خودم ببرم یا میتونم اونجا بخرم اگه قیمتا مناسب باشه

گلم میبینی اینجا با افعانیا چطور رفتار میشه؟ اونجا اگ ب عنوان یه ایرانی بری و کنار یه افعانی باشی ب ...

اصلاااا این جوری نیست من عمان بوده ام

2738
مرسی عزیزم.قیمتا اونجا چطورن مخصوصا وسایل خونهش اخه موندم اگه برم وسایل رو با خودم ببرم یا میتونم او ...

خوشبحالتون کاش ماهم میتونستیم از این وضع اقتصادیه مخرف کشورمون پاشیم بریم یه کشوره دیگه شغل شوهرتون چیه؟کاری دارین که بخوایین برین سرمایه میخواد؟چطوریه؟

مرسی عزیزم.قیمتا اونجا چطورن مخصوصا وسایل خونهش اخه موندم اگه برم وسایل رو با خودم ببرم یا میتونم او ...

وسایل خونه نمی دونم چه طوره ولی تو دبی (عمان رو نمی دونم ولی باید شبیه باشه) خونه ها مبله هستن. 

کشورهای حاشیه خلیج کلا شباهت های زیادی به همدیگه دارن و من فکر می کنم مخارج در عمان هم نسبت به درآمد نباید زیاد باشه..سایت هایی هستن که شما می تونین وسایل دست دوم ولی کاملا در حد نو و خیلی با کیفیت رو به قیمت پایین بخرین. دبی این طوری هست.مثلا چیزی رو که نوش 2000 درهمه شما می تونین 300 درهم بخرین و کاملا نو. 

خوشبحالتون کاش ماهم میتونستیم از این وضع اقتصادیه مخرف کشورمون پاشیم بریم یه کشوره دیگه شغل شوهرتون ...

اره بخدا ایران داره به قهقرا میره با این سیاست مضخرف اقتصادیش وگرنه هیچکی دوست نداره پی غربت رو به تنش بماله.شوهرم با یکی از دوستاش دارن یه شرکت ثبت میکنن واسه پروژهای نفتی.واسه ثبت شرکت هم تقریبا یک میلیارد رو قراره خرج کنن

2706