2733
2734
پزشکم داده  ولی استفاده نکردم

خارج از نظر دکترت کاری نکن. کلا تو بارداری اب رو باید فوت کنی بخوری. حتی دارویی که واسه یه باردار دیگه تجویز شده ممکنه واسه شما مناسب نباشه

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فایده نداره هر چیزی رو امتحان کردم

خاکشیر رو بریز تو آب جوش جوش بذار بمونه تا ولرم بشه وبعد یه قاشق عسل بزن بهش بخور فقط خاکشیرت زیاد باشه اونم موثره

و هیچ چیز مثل مرگ آرامم نمیکند.....
2731
خودمم احساس خطر دارم نسبت بهش  .ولی مشکلم هم جدیه نمیدونم چیکار کنم

زنگ بزن به دکترت بگو گلم

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
خودمم احساس خطر دارم نسبت بهش  .ولی مشکلم هم جدیه نمیدونم چیکار کنم

زنگ بزن مطبش تلفنیم بهت میگه چون خود یبوستم خیلی بده و انقباض میاره

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ناشتا اب ولرم بخور و از توالت فرنگی استفاده کن 

منم یبوست داشتم با همین چیزا بهتر شدم انجیر خشک رو بزار توو اب بمونه نرم بشه بخور 

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
ناشتا اب ولرم بخور و از توالت فرنگی استفاده کن  منم یبوست داشتم با همین چیزا بهتر شدم انجیر خش ...

همه اینا رو رعایت کردم  به علاوه سالاد  و روغن زیتون   اب میوه   ۸ لیوان اب   زردالو     الو   انجیر خشک خیس کرده  بی فایده بود  و بدتر شدم

همه اینا رو رعایت کردم  به علاوه سالاد  و روغن زیتون   اب میوه   ۸ لیو ...

مداوم خوردی؟ مثلا تا یه هفته بخور هروز 

الان جند پقت شد که کار نکرده روده هات؟

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 

من اوایل خیلی حالم بد بود مثلا دو روز شکمم اصلا مار نمیکرد روز سوم یکم یانی تقریبا ۴ روز کار نمیکرد شکمم چون غذام نمیتونستم بخورم خیلی بد بود یه شربتم دکترم داد یه بار یه ذره خوردم شکمم خالی شد راحت شد