2733
2739

امروز دفعه اول امتحانم بود

چون خیلی استرس امتحان گرفتم پام وحشتناک میارزید و رد شدم

خیلی ناراحتم اومدم تاپیک زدم و خیلیا دلداری دادن ولی اظهار نظر این خانم تو این حال بدم واقعا ناراحتم کرد....

توروخدا وقتی یکی حالش بده مراعات کنین

گلوله نمی دانست...تفنگ نمی دانست...شکارچی نمیدانست...پرنده داشت برای جوجه هایش غذا می برد...خدا که می دانست....نمی دانست؟😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک گوشت در یک گوشت دروازه ولش کن 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2731

خب تو تاپیک خودتون بود ک

اگر صلاح می دونستید ، جواب شونو می دادید همونجا  دیگه دوستم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

حالا ایشون گفت قانونش تصویب شد؟

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

چه بی سوادیه این دیگه.احه بگو عقل کل مگه مردا همه بار اول قبولن؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
دفعه اول طبيعي كه رد بشي معمولا خانم ها كلا دفعه اول قبول نميكنند

من خیلی استرس داشتم

کلا وقتی استرس میگیرم دستام زیاد میلرزه

اینبار چون باید یکنواخت عمل میکردم رو کلاچ پام میلرزید

نمیتونسم کنترل کنم پامو

رانندگیم خوبه بخدا

استرس امتحان داشتم

گلوله نمی دانست...تفنگ نمی دانست...شکارچی نمیدانست...پرنده داشت برای جوجه هایش غذا می برد...خدا که می دانست....نمی دانست؟😔

بیخیال بابا برو امتحانتو بده همه ک راننده دنیا نیومدن...

هرکسی تو ی کاری مهارت داره یکی اشپزی یکی خیاطی...

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706