2733
2734
عنوان

تاپیک زدم درمورد رانندگی و اظهارنظر زیبای این خانم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1963 بازدید | 104 پست

ولش کن عزیز .حالا این خانوم گفت قانونش تصویب شد؟این میخاسته پز ریز بده بگه من دفعه اول قبول شدم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
چه بی سوادیه این دیگه.احه بگو عقل کل مگه مردا همه بار اول قبولن؟

اولا من نمیخوام مدرک تحصیلیمو بگم وگرنه بهتون ثابت میشد کی بیسواده ثانیا بادقت بخونید بنده عرض کردم کسانی که باراول قبول میشن نگفتم خانومایی که بار اول قبول میشن

یادت باشه نگاهتو دوست داشتم اولین اشتباهتو دوست داشتم یادت باشه نگاهمو دوست داشتی آخرین اشتباهمو دوست داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مربی رانندگی من اونوقتا ک باهاش میرفتم تمرین میگفت ۳ بار رد شده بوده تا قبول شد ولی بعد اینقدر تمرین کرد ک عالی شده بود.الان مربی بود.پایه یک هم گرفته بود.

به نظرم ربطی نداره کی قبول بشه آدم.ی لحظه ممکنه اشتباه پیش بیاد.رانندگی به تمرینه فقط.

بار اول قبول شدم

ولی نشانه مهارت نبود

تمرین بود 

بعدم  تمرین و امتحان رو گذاشتن برای این وقتا...

دستتون میاد 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

عزيزم خوب اينجا همه جور ادم هستن با تفكراي مختلف اتفاقا خوبه ادم نظراي مخالف هم بخونه شايد باعث بشه راجب ي موضوعي بيشتر فكر كني حالا نه صرفا اين موضوع ولي كلا هر حرفي رو به دل نگير هر كسي ازاده نظرشو اعلام كنه چه مخالف چه موافق 

ربطی هم به خانم و آقا بودن نداره

دایی خودم دفعه 4قبول شدم

همسرم دفعه دوم

من خودم دفعه اول

الان اون دوتا چون بیشتر توخیابون و جاده میشینن ؛دست فرمونشون خیلی بهتر از منه!

یکی از دوستام 5 بار رد شد  ولی الان با اینکه یه دختر جوونه گواهینامه ی ماشین سنگین گرفته و دست فرمونش از شوهر منم بهتره

پس مهم اینه تمرین کنی و پشت فرمون بشینی

تورانندگی تجربه خیلی مهمه

پسرم و دخترم🌹همین که شما رودارم،بهترین هدیه های دنیا رودارم...  

چرا بعضیا اینقد بد اخلاقییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا اینقد تند برخورد میکنییییین؟؟؟.؟؟؟؟

بابا بنده خدا داره یه درد و دلی میکنی فکنین خواهرتونه

بجای اینکه بگین اشکال نداره 

ناامید نشیا 

کار نیکو کردن از پر کردن است و .....

یعنی واقعا که

منم موافقشم راست میگه میدونی همین ترس خانما تو رانندگی باعث شده اقایون سر همه خانما سوار شدن  ...

یه دفعه من تصادف کردم با یه اقا پلیس هم حق را به من داد کمی خواست داد و بیداد کنه همچین جوابی دادم از خجالت سوار ماشینش شد 

چه ربطی داشت اصلا حرفشون درست نیست من خودم دفعه اول قبول شدم بازم تو یه سری چیزا لنگ میزنم و شوهرم بهم میگه چکار کنم ولی خواهرشوهرم بار دوم قبول شد واقعا حرفه ای و شوهرش اصلا گواهی نامه نداره فقط خودش پشت فرمون میشه همه جای ایرانم رفته ولی من به شخصه هنوز نمیتونم. 

😂 البته بار اول اکشال نداره...  من که 6 ساله بدون گواهینامه همه جا میرم😑 اما مامانم 20ساله ...

خانمی بدون گواهینامه رلنندگی نکن. دور از جون شاید یه وقت اتفاقی افتاد. شوهرم وکیله میگه یکی بود با ماشین تصادف کرده بود یک عابر رو کشته بود بعد طرف گواهینامه نداشت قاضی براش حکم قتل عمد برید و اعدام.......... 

جالبه! 

اسمش امتحانه پس با این استدلال اونایی که بار اول کنکور قبول نمیشن هم باید بگیم دیگه حق کنکور دادن ندارن😐

اینکه جامعه ما زن ستیزه و شعور برخورد با جنس زن کمه تقصیر زناست؟! 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
چرا بعضیا اینقد بد اخلاقییییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اینقد تند برخورد میکنییییین؟؟؟.؟؟؟؟ بابا بنده داره یه ...

والا اومدم حالم خوب شه بدتر شدم

گلوله نمی دانست...تفنگ نمی دانست...شکارچی نمیدانست...پرنده داشت برای جوجه هایش غذا می برد...خدا که می دانست....نمی دانست؟😔
اولا من نمیخوام مدرک تحصیلیمو بگم وگرنه بهتون ثابت میشد کی بیسواده ثانیا بادقت بخونید بنده عرض کردم ...

نه بحث تحصیلاته 

نه مهارته 

نه هیچی....

این بنده خدا 

خودش استرس داشت

دوست داشت بهش اعتماد بنفس بدیم

همین☺️☺️☺️☺️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
حالا بری ببینی با احتمال ۹۹/۹۹۹۹۹۹۹۹۹درصد گواهی نامه نداره

بنده گواهینامه دارم اگر همدان یا کرمانشاه تشریف آوردید نه شما بلکه همه ی کاربرا حاضرم با هرکدومتون یا حتی اگه خودتوننه همسرتون درگ بندازم کسی بود درخدمتم

یادت باشه نگاهتو دوست داشتم اولین اشتباهتو دوست داشتم یادت باشه نگاهمو دوست داشتی آخرین اشتباهمو دوست داشتی
2706