2733
2734

دوستان قیمتش چجوری ؟چقد زمان میبره گذاشتنش ؟خیلی درد داره ؟بی حس نمیکنن ؟

😔

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
پساری چجوریه؟چه فرقی با سرکلاژ داره؟

مثل یه حلقست میگن ب جا سرکلاژ بعضی دکترا با این رحمو میبندن ...

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مثل یه حلقست میگن ب جا سرکلاژ بعضی دکترا با این رحمو میبندن ...

من خودم ۱۹هفته سرکلاژ کردم حس میکنم سرکلاژ محکم تره.سرکلاژ چرا نمیکنی عزیزم؟

گر نگهداره من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤🙏
2728
من خودم ۱۹هفته سرکلاژ کردم حس میکنم سرکلاژ محکم تره.سرکلاژ چرا نمیکنی عزیزم؟

من امروز رفتم سونو انومالی ۱۸هفته ۲۷بود سرویکسم.. دکترم ی بار اسمشو اورده بود میخواستم بدونم چجوریه ..فردا میبرم جوابو نشونش بدم توو۱۳هفته ۳۲بودم سرکلاژم نکرد امروز دیدم ۲۷ خیلی اعصابم داغون شد

من امروز رفتم سونو انومالی ۱۸هفته ۲۷بود سرویکسم.. دکترم ی بار اسمشو اورده بود میخواستم بدونم چجوریه ...

من ۱۹هفته سرویکسم ۲۱بود😓همون روز دکترم سرکلاژم کرد

واییییییییییی پس تا ۲۱ راه داره من الان هر لحظه میترسم نی نیم بیفته انقد نگرانم وای کی فردا میاد 

2740

وقتی تو چند هفته انقدر کم شده طول سرویکست خطرناکه حتی اگه دکترت سرکلاژت نکرد بگو باید برام انجام بدی چون دکترم میگفت معمولا دکترا شکم اولا رو سرکلاژ نمیکنن ببینن چقدر رحمشون تحمل داره.حتمااااا ازش بخواه سرکلاژ بشی زیره بار نری که سرکلاژت نکنه ها

وقتی تو چند هفته انقدر کم شده طول سرویکست خطرناکه حتی اگه دکترت سرکلاژت نکرد بگو باید برام انجام بدی ...

اره دقیقامن تو ۱۳ هفته ۳۲بودم هر چقد گفتم سرکلاژم کنیدگوش نکرد گفت ن سقط داشتی ن چیزی رایمان اولتم هست همش میترسم زایمان زودرس بگیرم ولی فردا رفتم بازورم شده میگم بهش

کجا سر کردین هزینه اش چقدر شد

من ک تحت نظر بیمارستان مصطفی خمینیم تو خیابون ایتالیا فردا برم جوابو نشون دکتر بدم ولی ب احتمال زیاد سرکلاژم میکنه قبلا پرسیده بودم ی تومن گفتن 

وقتی داره کم میشه ربطی به اول ودوم نداره باید سر کنه

چی میدونم والا ...حالا از شانس منم شوهرم ابادان من استراحتم خونه مامانم اینا تهرانم ....حالا اگ فردا گفتن تا شوهرت نباشه سرکلاژ نمیکنیم چیکار کنم 

اره دقیقامن تو ۱۳ هفته ۳۲بودم هر چقد گفتم سرکلاژم کنیدگوش نکرد گفت ن سقط داشتی ن چیزی رایمان اولتم ه ...

اگه نکرد دکترتو عوض کن هرطور شده بگو سرکلاژت کنن به من خبر بده چکار کردی نگرانتم

2706