2737
2734
عنوان

اونایی ک ب جا سرکلاژ پساری گذاشتن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1644 بازدید | 25 پست
اگه نکرد دکترتو عوض کن هرطور شده بگو سرکلاژت کنن به من خبر بده چکار کردی نگرانتم

اخی عزیزم چشم حتما ب..دکترمم الکی نیست جراح متخصص نمیدونم چرا قبول نداره سرکلاژو فردا برم ببینم چی میگ اخه شوهرمم نیست ابادان من تهرانم شوهرمو خواستن واس سرکلاژ چیکار کنم

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رزا خانم کجا سر کردین هزینه اش چقدر  شد  منم باید انجام بدم بهمن گفته ۲تومن میگیره دکتر من ...

سهیلا عارفی ؟ خواهر من سابقه سقط مکرر داره تحت نظرشه

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
اخی عزیزم چشم حتما ب..دکترمم الکی نیست جراح متخصص نمیدونم چرا قبول نداره سرکلاژو فردا برم ببینم چی م ...

شوهرتو نمیخوان فقط شناسنامشو میخوان یعنی شناسنانه جفتتون واسه تشکیل پرونده لازمه

گر نگهداره من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤🙏
2731
شوهرتو نمیخوان فقط شناسنامشو میخوان یعنی شناسنانه جفتتون واسه تشکیل پرونده لازمه

ای وااااااااااااااااای شناسنامشو چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ای وااااااااااااااااای شناسنامشو چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اگه کپی داری ببر نمیدونم والا به دکترت بگو دختر پشت گوش نندازیاااا یه کاریش بکن حتما

اره منم دوتا سقط  داشتم الان سومی تو ۱۶ هفته ام خواهرتون بارداره

نه فعلا پارسال تیر اخرین سقطش بود خواهرم زایمان زودرس میگیره تو ۲۳ هفته دوبار زایمان زودس گرفت الان  ازمایشارو واسش نوشته انجام دادن چن روز دیگ باید ببره نشونش بده

2740
اگه کپی داری ببر نمیدونم والا به دکترت بگو دختر پشت گوش نندازیاااا یه کاریش بکن حتما

باشه خیلی ممنونم از راهنماییت دعا کن توروخدا .......ان شالله هممون نی نیامونو سالم ب دنیا بیاریم 

باشه خیلی ممنونم از راهنماییت دعا کن توروخدا .......ان شالله هممون نی نیامونو سالم ب دنیا بیاریم&nbs ...

دعا میکنم واست عزیییزم انشاالله نینی جفتمون صحیح و سالم بیاد بغلمون