2737
2734
عنوان

شوهره شمام بی معرفته؟

847 بازدید | 110 پست

سلام خیلی نارحتم از دست شوهرم .داشتم میرفتم اداره مالیات تو راه متوجه شدم لاستیک ماشینم پنچره رفتم دم یه آپاراتی همون دیقه شوهرم زنگ زد گفتم ماشینم پنچره الان دم تعمیرگام  (شوهرم الان شهرستانه اونجا کار گرفته تازه از خواب بیدارشده بود بهم زنگ زدش) بعدش تعمیرکاره داشت ازم سوال میپرسید به شوهرم گفتم بهت زنگ میزنم من کارم حدودا ده یقه یربه تموم شد بهش زنگ زدم نگو آقا دوباره خوابش برده همیشه فک میکردم اینجور وقتا شوهرا چقد واسشون مهمه تن تن زنگ میزنن حداقل اگه خودشون نیستن ولی این راحت خوابید اصلا یجوری میشم اینجور وقتا حس میکنم اصلا نمیشه بهش تکیه کرد بچه ها شوهره شما باشه چیکار میکنه واقعا ته دلم خالی میشه ما عقدین هنوز ازدواج نکردیم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر من اگه هی زنگ میزد بهم بر میخورد و قاطی میکردم

😒

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ینی حداقل نباید خیالش از من راحت میشد بعدش میخوابید؟ تازه بعد 1 ساعت زنگ زدم بیدار شد نارحت شدم گفتم چقدم نگران شدی الان قهرم باهاش ... بچه ها شما بودین نارحت میشدین؟ یا من حساسم😢

2740

شوهر من اينجوري نيست

الان ميگن پز داد

بنزين و كاراي ماشين با خودشه

مثلا نباشه از قبل سپرده به بابا داداشتم بابات يا شوهر خواهرت بگو بيان دنبال كار ماشين

هيچكي نبود دروقفل كن اژانس بگير برو

اين مدليه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

مردای حدید با قدیم فرق دارن بهت برنخوره ها بی غیرت شدن ک و ن کار ندارن انتظار دارن زن هم بیرون کار کنه هم خونه اما خودشون حتی کار بیرونو با کلی منت و اه و زاری انجام میدن 

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 
2706