2733
2734
به نظر من اوایل ویار شیرینی پسره.اگه ویار و تهوع از هفته هفت شروع بشه و شبا حالتون بد شه پسره،بتای من دو سه روز بعد موعد پری 2760بود ولی نینیم پسره در ضمن موهای بدنتون زیاد میشه و تندتر در میاد اکثرا واسه همه درسته این اینا تجربیات من بود ایشالله نینیاتون سالم باشن
بلاخره ده ابان رسیییید خدایا شکرت :)
سلااااام خانوما من هفته بیس و دو هستم وقتی رفتم سونوی سه بعدی گفت دختره اما دکتر خودم گفت شک دارم من نمیدونم چه کنم دودلم خیلیم دلم دختر میخاد چون بچه اولم پسره ممکنه سونوی سه بعدی اشتباه کنه؟؟در ضمن بگم من خیییلی شیرینی میخوام اونم خامه ای همش هوسمه با میوه و آش بچم چیه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام علایم من چند هفته اول پوستم چرب شد صورتم جوش زد   تنبل نشدم بعد هفته ۷کاملا خوب شد سینه هام سفت شده اصلا بالا نمیارم فقط یک هفته فشارم پایین بود هر چی ببینم دلم میخواد ترشی و شیرینی فرق نمیکنه چند هفته اول لاغر شدم الان تپل شدم همه جور غذا میخورم عاشق خیارو بستنی ام .لطفا اگه کسی میدونه بگه ملا علایمم برعکس دخترمه سر دخترم همش بالا میاوردم 

2731