2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۷ بگیره قبثله دیگه نهلیی مگه نیست😐😂 ولی ریسک بزرگیههه دینی با ضریبب بالااا و ۱٠ بگیره کلی تراز کن ...

اطلاع نداشتم دوستم 😘 خیلی وقته از درس و مدرسه اومدم بیرون 😄

2731
به گفتن اسونه بخدا پد رم دراومد تا تونستم دوتا درس بخونم

نه ماهم محصل بودیم وهمه ی اینها راخوندیم 

مشکل شما اینه از اول سال مرور نکردی مونده شب امتحان 

اما بازهم میشه خوند الانم برو بچسب به درست

30ام امتحانه هر درس  50 بنظرت فرمول 20 و نهایی سالای قبل کمک کنندس؟

ای بابا باز امروز فردا وقته 

نهایی سال قبلو بخون ولی سالهای قبل ترش چون تاثیر نداشت تو کنکور شاید تیپش فرق کنه حالا باز نمیدونم 

ولی بهتر از هیچیه همینا بخون

ولی اسی دو روز وقته حداقل ترم دومو بخون

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
اطلاع نداشتم دوستم 😘 خیلی وقته از درس و مدرسه اومدم بیرون 😄

😁😁❤

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
امسال که خوبه سال دیگه رسمن دست سنجش هست و در حد کنکوور

نه بابا امتحانات ک نهایی باشن تو با بچه های مناطق محروم در یک سطحی ینی یطوریه ک همه بتونن نمره بگیرند نهایی اسونتره

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
ترمیم میخام بکنم از طرفی خوده چی میگن ذفترخونه دینی گفتع سوالات باید استاندارد داشته باشن و اگر سوا ...

گفتن خارج کتاب نباشه، ولی سوالها باید مفهومی باشه که فرق بین خونده و نخونده معلوم بشه 

به این درس اگه علاقه هم نداری، خوندنش را به چشم یک وظیفه و مسیولیت نگاه کن، آدم با مسیولیت وقتی کاری را باید انجام بده، چه لذت ببره چه نبره، درست انجام میده 

نه بابا امتحانات ک نهایی باشن تو با بچه های مناطق محروم در یک سطحی ینی یطوریه ک همه بتونن نمره بگیرن ...

ایشاله که اینطور باشه ولی کنکورم بچه های مناطق محروم هم میدن دیگه اگه این درست باشه باید کنکورم اسون میبود

ایشاله که اینطور باشه ولی کنکورم بچه های مناطق محروم هم میدن دیگه اگه این درست باشه باید کنکورم اسون ...

کنکور هم اسونه خوندن بلد باشی بالا میزنی در میای

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
کنکور هم اسونه خوندن بلد باشی بالا میزنی در میای

اسون که قطعا نیست پارسال کنکور تحلیلشو دیدم برای فیزیک میگفت نصف سوالاتو ول کن

و نمیدونم یه سوال و خود استادش جوابشو درس به دست نیورد

یا اینکه یکی از اساتبد مطرح و میشناسم میچفت یه هفته برای یه  سوالات منطق بحث  بوده که کدوم گزینست

متاسفانه دلالی که صورت میگیره تو کنکور نمیذاره سوالا راحت باشن بالاخره یه فرقی باید بین اونی که پول میریزه تو جیب دلالا و کلاس و اینا میره باشه با کسی که کلاس نمیره 

2706