2752
2734

سلام تاپیک باز مربوط به تاپیک های قبلی ام میشه وضعیت دخترم بهتر شده دیگه بهم نزدیک تر شدیم رفت و آمدم رو با خانواده همسر کنترل کردم و کمتر شده ولی بازم اذیتم میکنند هی میخوام یه چیزی بهشون بگم ولی مامانم میگه تو خوب باش تو فلان باش الان دیگه بریدم کسی پشم نیست حتی همسرم من اگر میدونستم زندگی رو اینجوری به کامم تلخ میکنن دیگه باردار نمیشدم ولی خودم کردم که لعنت بر خوردم باد حای مادرم هم باهاش درد دل میکنم میگه نکن من دنبال دردسر نیستم خودم مشکل دارم ولی من فقط دنبال یکی ام باهاش حرف بزنم نمیخوام برای من کاری کنه من تک فرزندم و تو دنیا فقط خودش رو دارم الانم از لحاظ روحی کاملا شکسته شدم جایی هم دیگه برای رفتن ندارم کاش حداقل یکی بود دردای تو دلم رو بهش میگفتم حداقل تو خودم نمیریختم اینارو هم اینجا گفتم چون دلم شکسته غم باد گرفتم من دلم نمیخواست تو زندگی آدم بی عرضه ای باشم ولی دیگه الان همه چی شدم شدم یه مترسک. 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

حتی اینجام کسی نیست تاپیک رو بخونه کلا زندگی با من لج کرده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من از جریان زندگیت خبر ندارم ولی اگه مشکلت با خانواده همسرت هست باید با سیاست پیش بری

دیگه مغزم نمی‌کشه چجوری رفتار کنم واقعا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40