2733
2734
عنوان

خسته شدم از زنداداشم

4864 بازدید | 157 پست

لطفاً حامیان بی چون چرای عروس کامنت نزارن

من صرفا دارم درد دل میکنم حوصله ندارم 

من یه زنداداش دارم قبلنا چند ماه یکبار می‌آمد خونمون در حد چند ساعت می‌نشست و می‌رفت تا حامله شد و ۳ ماه آخر بارداریش که حالش بد شد و همش در بیمارستان بود ازون موقع دیگه اومد خونه ما و ما کلا باید برای بیمارستان و خونه پرسناریش رو میکردیم باز مشکلی نداشتیم یکماه پیش هم  بچش بدنیا اومد باز بیمارستان و همراهیش با ما بود تا پنج شیش روز حالش که خوب شد رفت خونه مادرش تا ۱۵ روز پیش دوباره حالش بد شد و باید عمل میکرد باز اومد خونه ما دوباره بیمارستان . همراهی چ نگهداری بچش افتاد گردن ما بعدش برگشت خونه دوباره اومد خونه ما الان ۱۵ روزه من بدبخت ۵۸ کیلویی باید یه زن ۷۵ کیلویی رو بلند کنم ترو خشک کنم بچه هم همینطور مادرمم که رسما. کاری ندارع بعد با کمال پر رویی کسی ازفامیلش بهش زنگ میزنم میگه چرا نمیای خونه بابام میگه آخه مادر خواهرم گناه دارن بخوان به ما دوتا برسن من بدبخت از،کت و کول افتادم کمردرد گرفتم یه خواب راحت ندارم همشم میگه اینکارو بکن اونکارو بکن بیت بلندم کن منو ببر دستشویی فلان بهمان دیروزم داداشش زنگ زد گفت نمیای خونه بابا گفت نه تا خوب خوب نشم نمیام 🥴 

داداشمم محل کارش یه شهر دیگه اس اینجا نیست حدداقل یه کمکی به من بکنه منم قهر اومدم خونه بابام تو شرایط روحی بدی هستم هیچکس منو درک نمیکنه ای خدااااااا 😭😭😭

تو خیلی خوبی بابا من که روی صگ به عروس نمیدم ، من حوصله خودمم ندارم چه برسه یه گاو دیگه ، تو دختر بهشتی هستی والا 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-

حق دارید ... امیدوارم زودتر یه راه خوب پیش روتون بیاد که بتونی برگردی سر خونه و زندگیت ...نمی‌تونید یه دو سه روز بری خونه دوستی فامیلی ...وقتی ببینه مادرت هم نمیتونه کمک کنه شاید رفت

امید آخرین چیزیست که میمیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینسری گف بگو دستم بنده یا توعم الکی بگو فلان جان درد میکنه چنسرس اینجوری کنی رو ندی ول میکنه وای چق بدم میاد ازین جور ادما ی روز بهت رسیدیم دو روز بهت رسیدیم پاشو برو خونه مامانت دیگ وقتی خودشونم میگن بیا عع

2731

حق داری عزیزجان حق داری ، اجرت با خود خدا

بگو نیاز به استراحت دارم کمرم درد میکنه و برو یه اتاقی

یعنی چی خواهر مادرم گناه دارن پس تو گناه نداری ، میموند خونه خودش پرستار می گرفت ، ملت الان حوصله خودشونو ندارن

حق دارید ... امیدوارم زودتر یه راه خوب پیش روتون بیاد که بتونی برگردی سر خونه و زندگیت ...نمی‌تونید ...

خدا شاهده یه بار خواستم برم یه دقیقه بیرون زنداداشم نزاشت گفت میخوای مارو تنها بزاری اه دیگه خسته شدم 

سزارینم اگه کرده بود ک الان دیگه باس بلند میشد....مچ دستتو ببند بگو درد میکنه ... الکی از خونه بزن بیرون بگو میرم مصاحبه واسه کار...بره خونه مادرش کاراشو انجام بده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اینسری گف بگو دستم بنده یا توعم الکی بگو فلان جان درد میکنه چنسرس اینجوری کنی رو ندی ول میکنه وای چق ...

چند بار گفتم کمرم درد می‌کنه تازع دکتر هم گفت دیگه میتونی خودت بری اونوخت هی میگه نه دکتر برا خودش گفت من میترسم خودم بلند شم تو بلندم کن 

اینسری گف بگو دستم بنده یا توعم الکی بگو فلان جان درد میکنه چنسرس اینجوری کنی رو ندی ول میکنه وای چق ...

خیلی پر روعه میگه تا خوب نشم نمیرم مریضی و نگهداریش برا ما سالمیش برا اونا 

خدا شاهده یه بار خواستم برم یه دقیقه بیرون زنداداشم نزاشت گفت میخوای مارو تنها بزاری اه دیگه خسته شد ...

یه سفر چند روزه با دوستات برنامه بزار برو تا دم رفتن هم چیزی نگو از خونه که رفتی بیرون زنگ بزن بگو ..چقدر بده یه آدم اینطوری خودشو خار و خفیف کنه که آدم مجبور بشه برای رهایی از دستش براش نقشه بکشه

امید آخرین چیزیست که میمیرد