2737
2734
عنوان

پسر عموي ٥ساله عجيبب من😯چطوري از كودكي شكل ميگيره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 77 پست
پسر عموت میاد خونه مادرشوهرت؟؟؟؟  چه نسبتی دادن مگه؟؟؟

مادر شوهرم عمه منه

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نميدونم چي ديده ،من اصلا نميزارم بچه ام باهاش تنها باشه،راستش خودم هم ازش ميترسم،قلبم با اين يادواري باز به درد اومد نگران اينده اين بچه هستم

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....

گناه داره بيچاره حتما پدر مادر درست وحسابي بالا سرش نيست بنده ي خدا وگرنه بچه ها همه پاكن و معصوم مقصر نيستن مقصر والدينن من ب جاي شما بودم ميكشيدمش ي گوشه و ترضيح ميدادم ك كار زشتيه و...بعدم بهش جايزه ميدادم ك تكرار نكنه ب پدر مادرشم كاري نداءتم چون مشخصه براشون مهم نيست

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2740
گلم ..یه کنجکاوی بچه گانه است ...حالا آبروی بچه را نبرید پیش همه جا

همه ميدونن ،من اصلا جايي نگفتم شرمم مياد،همه خودشون ديدن و هيچ كس بچه اش رو باهاش تنها نميزاره

بچه که تقصیری نداره از گل پاکتره و بی گناه مقصر اصلی بزرگترا هستند

دین ما میگه حتی اگر نوزاد شیرخوار چند روزه دارید نگذارید زمان زناشویی حتی صدای نفس هاتون را بشنوه 

خدا به هممون رحم کنه با این روش تربیتیمون

تا رضا(ع)هشت و جواد(ع)نه باشد * بگزارید که هشتم گرو نه باشد
گناه داره بيچاره حتما پدر مادر درست وحسابي بالا سرش نيست بنده ي خدا وگرنه بچه ها همه پاكن و معصوم مق ...

اين بچه اخره،خيلي لوسه خيلي

2706