2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تازه عروسی؟ به نظر منم زرشک پلو با مرغ و قرمه سبزی 

سالاد سبزی ترشی 

ژله 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
تازه عروسی؟ به نظر منم زرشک پلو با مرغ و قرمه سبزی  سالاد سبزی ترشی  ژله

اره عزیزم

یه ماهه ک عروسی کردم

ممنون از راهنماییت گلم... ژله ساده یا مدل دار بنظرت؟

چون میخوام برا بعد شام بستنی هم درست کنم بنظرت ژله سر سفره بذارم یا پودینگ؟ کدومش پرطرفدارتره؟

2738

من برای مهمونی های مهم همیشه یک نوع خورشت  مثل فسنجون یا قیمه بادمجون... درست میکنم بعلاوه جوجه یا کباب( بستگی ب مهمو نام دارهکه بیشتر کدوم و دوس دارن) سالاد شیرازی سالاد کاهو سالاد ماکارونی و چند مدل دسر مثل ژله بستنی چند لایه  وکرم موز ژله ی میزارم میوه ونوشیذنی هم که هست .البته منجوجه وکباب و از بیرون میگرم که بتونم بقیه کارهامو انجام بدم 

اره عزیزم یه ماهه ک عروسی کردم ممنون از راهنماییت گلم... ژله ساده یا مدل دار بنظرت؟ چون میخوام بر ...

ژله اگه از این ظرفای برگردون داری که طرح گل و قلب و اینجور چیزاش پلاستیکیه ارزونم هست 

تو اونا درست کن بعد دورش با چاقو جدا کن برگردون تو ظرف 

ما معمولا میاریم سر سفره کنار هر کدوم یه قاشق بزار

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
ممنون گلم خودمم برا سوپ نظرم رو سوپ شیر بود سوپ شیرمم همیشه عالی در میاد       ...

جسارتا 

هوا گرمه سوپ نمیچسبه 

بلدی کشک بادمجون درست کن یا لازانیا 

مادرت نزدیکت نیس بگی بیاد 

یکی دو مدل رو واست درست کنه 

چون بار اولته 

مثلا قرمه سبزی من سال اول ازدواج اصلا خوب نمیشد 

الان بعد چند سال عالی درست میکنم 

از این جهت میگم ک تازه عروسی سختت نباشه 

تازه میتونی از بیرون کوبیده بگیرید 

من برای مهمونی های مهم همیشه یک نوع خورشت  مثل فسنجون یا قیمه بادمجون... درست میکنم بعلاوه جوجه ...

مرسی از پیشنهادت عزیزم

راستش خودم یه خورشت ترجیحا قرمز مد نظرم بود...چون قرمه سبزی یه بار پختم و خوردن

الان خورشت خلال گزینه خوبیه بنظرم

بعلاوه سوپ شیر ک دیگه قرمز نباشه!

و جوجه کباب و سس مخصوصش ...گوجه نمیذارم...با گوجه سس درست میکنم

جوجه هم با سیخ چوبی توی ماهیتابه رژیمی درست میکنم معمولا خوشمزه میشه

بعد ژله تک نفره لیوانی چند لایه یا 2طعم پودینگ

بعددد...سالادم یا سالاد ماکارونی یا فصل

یه جورم فینگر فود یا پیتزا یا سمبوسه, یکی ازینا

سبزی خوردن و ترشی ماست تزیین شده م ک میذارم

نوشیدنی هم دوغ و دلستر و نوشابه 

برا بعده شامم چای و میوه و اجیل بعلاوه پفیلا و کیک خونگی و بستنی