2737
2739
عنوان

🔊🔊🔊مصاحبه باکاربران معروف و همه کاربرا(قسمت سوم )نارسیس ۹۶🎤🎤🎤

| مشاهده متن کامل بحث + 2591 بازدید | 245 پست
😂😂😂😂  اها خب بگو اشیا 😅😅😓😓😓  ادکلنم 😍 موبایل 😆  رژلب جدیدم‌😂 واسه میم ...

خدایا داره میره جزیره متکروک رژ لب میبره    لوسیونت چیه این وسط 

من دیگه ب هیچی اهمیت نمیدم .و میدونی حتی چی باحال تره؟اهمیت نمیدم ک اهمیت نمیدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بهت یک میلیون بدن باهاش چی میخری؟

دوس داری ب جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟

ب جای کدوم ادم معرف؟

دوس داری کیو از نزدیک ببینی چ گذشه چ حالا

کدوم سریال؟

کذوم فیلم؟

کدوم رمان اگه خوندی؟

ایا اماده پاسخگویی هستی؟  

اها اگه بهت بگن فقط 24ساعت بیشتر وقت نداری چیکار میکنی(البته دور از جونت)  

یکی اون لامپو تکون بده  

جینگیلی  آمریکا  فینگیلی اسرائیل 😨😨😨✊✊✊  😂😂😂😂

جواب درست بده 😂 

سوال حساسی بود😒

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728
واجبه وااااااااجب 😲😲😲 نمیشه موضوعو بازش کنم 😆😆😆

میخوای واسه ببره عشوه بیاد یا فیله    

اگه بهت یک میلیون بدن باهاش چی میخری؟ دوس داری ب جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟ ب جای کدوم ادم معرف؟ ...

۱ میلیون باهاش یه ست آرایشی لانکوم میگیرم 😆 

شخصیت کارتونی بش فکر نکردم راستش 🤔 دوسدارم جای موآنا باشم بانمکه 😃 

ادم معروف هیچکی  جای خودم خوبه 😅😅😅 

دلم میخواست کوروش کبیرو میدیدم یا اون زمان زندگی میکردم

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
۱ میلیون باهاش یه ست آرایشی لانکوم میگیرم 😆  شخصیت کارتونی بش فکر نکردم راستش 🤔 دوسدارم جای ...

رمان و فیلم و سریال رو خوردی فداتشم  همشون مهمن همشووووووووووون

2740
رمان و فیلم و سریال رو خوردی فداتشم   همشون مهمن همشووووووووووون

رمان  چراغها را من خاموش میکنم 

فیلم و سریال دانتن ابی

اگه بگن ۲۴ ساعت وقت داری همشو با عشقم میگذرونم ❤❤  

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
نمیدونم جریانش چیه راستش  😓

😆 فدای سرت 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
رمان  چراغها را من خاموش میکنم  فیلم و سریال دانتن ابی اگه بگن ۲۴ ساعت وقت داری همشو با ...

ممنون من جواب سوالای حیاتیم رو گرفتم

فلا بای  

مهتایی بیخیالش الان تذکر میگیریم از نی نی یار  میگن ممنوعه

وای باشه 

پاک کردم 

2706