2737
2734
عنوان

🔊🔊🔊مصاحبه باکاربران معروف و همه کاربرا(قسمت سوم )نارسیس ۹۶🎤🎤🎤

| مشاهده متن کامل بحث + 2591 بازدید | 245 پست
سلام عزیزم 💖💖  خودمو در طول سالها خفه کردم  از اول سرم تو کتاب بود  هوشم خوبه زود ...

کلا برعکس منی...  

سوال بعد

اگه بری تو یه جزیره و بهت بگن فقد پنجتا چیز میتونی با خودت ببری اونا چیه

من دیگه ب هیچی اهمیت نمیدم .و میدونی حتی چی باحال تره؟اهمیت نمیدم ک اهمیت نمیدم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂 با شوخ‌ها راحت‌تر میشه وقت گذروند. خوبه که اطرافیانت تو رو دارن. موفق باشی عزیزم.

عزیزدلم 💖💖💖💖 

آفرودیته مهربونم 😍😍😘😘 حرف زدن باهات آرامش بخشه مرسی که اومدی ❤❤⚘⚘

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
کلا برعکس منی...     سوال بعد اگه بری تو یه جزیره و بهت بگن فقد پنجتا چیز میتونی با خودت ...

تلاش کن گلم  تلاش تلاش ⚘⚘⚘ 

خب سوال جالبیه وووواوووووو 😲😲😂😂 

عشقم 

پدرم 

مادرم 

موبایلم 

ماشینمون 

جعبه کمک های اولیه 😐 واجبه باید ببرم 😂

😂😂😂😂 

دیگه بقیه اضافی ان 

2731
تلاش کن گلم  تلاش تلاش ⚘⚘⚘  خب سوال جالبیه وووواوووووو 😲😲😂😂  عشقم  پدرم&n ...

عزیزم یهو خونه رو بزار رو کولت ببر    منظورم پنجتا شی ک خیلی دوس داریه ننه بابات تو کیفت جا نمیشه

من دیگه ب هیچی اهمیت نمیدم .و میدونی حتی چی باحال تره؟اهمیت نمیدم ک اهمیت نمیدم  
2740

نظرت درمورد پیشنهاد نتانیاهو  بر مسئله ی بحران آب چیست ؟ ! ‌  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
پیشنهادش عالیه دور از شوخی😲

اره ولی ریسک داره  ! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
عزیزم یهو خونه رو بزار رو کولت ببر     منظورم پنجتا شی ک خیلی دوس داریه ننه بابات تو کی ...

😂😂😂😂 

اها خب بگو اشیا 😅😅😓😓😓 

ادکلنم 😍

موبایل 😆 

رژلب جدیدم‌😂 واسه میمونا رژ بزنم 😆😆 

لوسیون بدن جدیدم 😃 

یه هفت تیرم میبرم جهت خطرات احتمالی 😂😂

2706