2733
2734
عنوان

🔊🔊🔊مصاحبه باکاربران معروف و همه کاربرا(قسمت سوم )نارسیس ۹۶🎤🎤🎤

| مشاهده متن کامل بحث + 2591 بازدید | 245 پست
Sara جون ی پیشنهاد بدم؟ ب نظرم اگه هر شب این تاپیک زده شه جذابیتش از بین میره و تکراری میشه😶🤔 مث ...

اره بنظرم اینجوری خیلی بهتره 

نظر خوبی بود حتما اینکارو میکنم مرسی گلم😀😀

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بتونی یه تابوی موجود تو فرهنگ اطرافت رو از بین ببری؛ کدومه؟

تابو به معنی واقعیش الان خیلی کمتر شده خداروشکر 

ولی بیشتر دغدغه م حقوق زن و نقش زنه 

کار کردن زن تو خونه و ۲۴ ساعته رسیدن به آشپزخونه و بچه رو تغییر میدم  و  راحت نظر دادن خانما ت  مسائل مهم زندگی

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
عمرا گفته باشم 😐 مجردم بابا  میدونم کی رو میگی پروفایل منو برداشته فک کردی منم 😒

اههاااا رأست ميگي 😂😂😂 

عجبا 😅 چقدر دنبالت ميگشتم يه جا خفتت كنم ببينم تو چطوري رفتي و چقدر هزينه زايمانت شده 😂😂 

لطفا به عكس پروفايل هم كار نداشته باشيم مرسي آه 😂😂

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
نارسیس خودتو خفه کردی پزشکی اوردی؟یا باهوشی؟

سلام عزیزم 💖💖 

خودمو در طول سالها خفه کردم  از اول سرم تو کتاب بود 

هوشم خوبه زود یاد میگیرم  ولی تلاشم میخواد ⚘⚘

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
2706