2733
2734
عنوان

خانومایی که همسرشون شرکت نفتیه

149 بازدید | 14 پست

بیاین از زندگی و سختی دوریها و این چیزا بگین. شوهر خودم شرکت نفتیه چیزی که خیلی آزارم میده اینه که همیشه مهمونیا میخوره به نبودنش خیلی حس تنهایی بهم دست میده و غصه میخورم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عوضش حقوقشون ک خوبه من داداشم شرکت نفتیه کارمند رسمیه شهر خودمونه ولی چ فایده اکثرا ماموریتی و نیستش واسه چند روزی حتی شده دو هفته ک نبوده ولی پرسیدم گفت حقوقم سه تومن نزدیک چهار تومنه

2731

هر چیزی در برابر بدی هاش خوبی هایی هم داره دیگه

در کل من حاضر نیستم با مردی که یک ماه آفه و یک ماه آن ازدواج کنم به نظرم شرایط خیلی بدیه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اون که بله من هنوزم که مسیج حقوق میبینم کیف میکنم مخصوصا اگه دوتا با هم باشه    

خوب پس حقوق خوب که مفتی بدست نمیاد سختی هم داره برو خدارو شکر کن سعی کن برنامه هارو باهم تنظیم کنید که باشه بچه دارم بشی دیگه یه ذره از تنهایی در میای

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738
عوضش حقوقشون ک خوبه من داداشم شرکت نفتیه کارمند رسمیه شهر خودمونه ولی چ فایده اکثرا ماموریتی و نیستش ...

حقوقا عالیه خداروشکر. مخصوصا کسایی که گرید بالان ولی نبودنه خیلی جاها بده مثلا وقتی دخترم مریض شد و تنها این مطب اون مطب بودم

هر چیزی در برابر بدی هاش خوبی هایی هم داره دیگه در کل من حاضر نیستم با مردی که یک ماه آفه و یک ماه ...

اصلا یک ماه یک ماه ندارن. یا 14-14مق شوهر من یاکه 23-7 که بده یا مثلا بعضبا که چند ماه یکبار میان مرخصی که دیگه خیلی بده 

اصلا یک ماه یک ماه ندارن. یا 14-14مق شوهر من یاکه 23-7 که بده یا مثلا بعضبا که چند ماه یکبار میان مر ...

یه دوستی داشتم  بیست و هفت بیست و هفت بود

البته اون رو اسکله بود 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706