2733
2734
عنوان

با پسر دوست شدن گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10177 بازدید | 279 پست

ببین

اگه به اسلام نگاه میکنی و میگی

که اسلام میگه موندن با یه پسر تو یه اتاق و بلند خندیدن پیشش و نمیدونم حرف زدن مستقیم و چشم تو چشم باهاش در صورت قلمبه شدن احساسات هم گناهه!!!

تو اسلام حتی دست طرفو نمیتونی بگیری چون میگه گناهه..

اگرم به اسلام نگاه نمیکنی که

هیچ

زندگی کن و لذت ببر

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
امکان نداره با جنس مخالف باشیو وارد گناه نشی ..شما ام بخوای اون نمیتونه پس فکر نکن ک میتونی حدومرزو ...

دیگه ملت اونقدرام بولهوس نیستن که نتونن

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگه به اسلام نگاه میکنی و میگی که اسلام میگه موندن با یه پسر تو یه اتاق و بلند خندیدن پیشش و ...

زندگی کنه ب قیمت گناه لابد خواهشن نسخه الکی نپیچین 

یا کاشف الکرب(ای برطرف کننده غم)
2728

دوست عزیز با توجه به سنتون گمانم خودتون بهتر بدونید چه کاری درسته چی نیست اما از نظر من اگر به گناه و حلال و حرام اعتقاد دارید جواب سوالتون کاملا مشخصه اگرم نه که دیگه سوال کردن نداره البته این نظر من بود شما خودتون به اندازه کافی برای تصمیم گیری بزرگ شدین 

استارتر بیا یه خبر از خودت بده.در چه حالی؟😊

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2740

خوب نیست،گناهشو که خدا میدونه

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

خانوما یه پست یا کامنت رو میتونیم حذف کنیم اینجا؟کسی بلده ب منم یاد بده پلیز،میسی

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

به عنوان کسی که سه ساله دوسته بهت میگم که خیلی حواستو جمع کن.فقط به خودت اهمیت بده.نمیتونم براساس تجربه تلخ خودم به بقیه بگم دوست نشن ولی میتونم بگم حواستونو جمع کنین اولو اخر خودتون مهمین زیادی به طرف بها ندید.و زیادم رابطرو کش ندید.اگه کوچکترین رفتار زننده و خارج از خط قرمزای شما داشت نهایت ی بار بهش فرصت بدید.خودتون و عمرتون مهم ترازهرچیزیه.بخدا تنهایی شرف داره ب بودن باادمایی که مث دوست من همه جوره نابودت کنن.

هه ب همین خیال باش ..لابد مردارو نشناختی تاحالا

اتفاقا خوب شناختم

شاید مردایی که شما میشناسی اینطورن