2733
2739
عنوان

با پسر دوست شدن گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10177 بازدید | 279 پست
نصف بیشتره دختر پسرا با دوستی ازدواج میکنن .منو خواهرم با دوستی ازدواج کردیم اخه دیگه کی سنتی ازدواج ...

فکر کنم دو ماه پیش بود یه دختره تاپیک زده بود هجده سالش بود با یه پسره دوس میشه هر روز میومد خونه شون بهش تجاوز میکره این احمقم فکر میکرده باهاش ازدواج میکنه آخر سر زن یارو با یه قرآن میاد دم درشون... معلوم میشه مرتیکه متاهل بوده چند تا هم دوس دختر داشته... خواهرم به کسی اعتماد نکن تو نمیدونی اینا از چه جنسی اند خیلیاشون قصد ازدواج ندارن نیتشون شومه شوم.

گناه و نا گناهیش الله العلم ولی بهت بگم وقت تلف کردن . اگر میخوای ازدواج کنی ثبت نام کن تو همسریابی . اگر هم نه خانومی که الان داری داشته باش به خودت افتخار کن تونستی تا الان جلو وسوستو بگیری خیلییی کم پیش میاد دختر انقدر پاک ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب باید باطرف  اشنا شین ک بعد بشه ازدواج دیگ.پدر ومادر شوهر من ک ادم قدیمی هستن میگن باید یع مد ...

اگه پسره قصد ازدواج نداشته باشه چی؟اگه متاهل باشه چی؟اگه دختر مردم رو بازیچه دست خودش کرد چی؟

2731
2738

وای عزیزم گناهه با یه پسر نامحرم حرف بزنی..خدا تو قرآن گفته.شما ک سی سال پاک بودی الان موقع ازدواجت هست بزار تمام احساس پاک دست نخورده ت مال کسی باشه ک محرمته..اینا ک میگن گناه نیست بخدا اهل خدا پیفمبر نیستن.خودشون با چن تا چن تا پسر بودن خودشون با این حرفا آروم میکنن..فکر خودت باش

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

اونایی ک میگن گناه یعنی چی برن یه دور کتاب گناه شناسی بخونن درموردارتباط بانامحرم واینکه ب نظرمن خانواده درجریان باشه ونیت وقصددوطرف ازدواج باشه ی مدتی حرف بزنن ودرغیراین صورت گناهه 

امکان نداره با جنس مخالف باشیو وارد گناه نشی ..شما ام بخوای اون نمیتونه پس فکر نکن ک میتونی حدومرزو نگه داری با نامحرم چون خواه نا خواه تو گناه میوغتی 

یا کاشف الکرب(ای برطرف کننده غم)