2737
2739
عنوان

با پسر دوست شدن گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10177 بازدید | 279 پست
زندگی کنه ب قیمت گناه لابد خواهشن نسخه الکی نپیچین 

من نسخه نپیچیدم

گفته یا اسلام یا بدون اون نگفتم کدومشو انجام بده

چرا دنبال دعوایی؟

من دکتر نیستم نسخه بپیچم واسه کسی

هر کسیو تو قبر خودش میخوابونن

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوچ بازم کامل نشناختی

تو خوبی

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2728
شک نکن

هه هه هه😂😂😂

سلام

من خودم یه پسرم 

آره گناهه چون اولش فقط گفته میشه در حد یه رابطه عادی ولی مطمئنا نمیتونید تضمین کنید که کسی قصد سواستفاده نداشته باشه 

اکثر پسرا این نامردی رو میکنن

به هیچ وجه اینکارو نکنید آبجی

سلام من خودم یه پسرم  آره گناهه چون اولش فقط گفته میشه در حد یه رابطه عادی ولی مطمئنا نمیتونی ...

دمت گرم اخوی شیر مادر حلالت ..منم ازصبح همینو میگم والا....انشالله عاقب بخیر بشی

یا کاشف الکرب(ای برطرف کننده غم)
2738
فکر کنم دو ماه پیش بود یه دختره تاپیک زده بود هجده سالش بود با یه پسره دوس میشه هر روز میومد خونه شو ...

باید با اطلاعه خانواده باشه بعدم اینکع ب بلوغ فکری رسیده باشی.نه که هر بچه ای بره دوستی کنه