2733
2739
عنوان

رفتن به کرمان

743 بازدید | 11 پست
سلام دوستای خوبم کسی هست که راجع به کرمانی ها و زندگی در اونجا به من اطلاعات بده؟بچه ها خیلی فکرم مشغوله لطفا کمکم کنید بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=7349&ChatDate=13-10-1389 عزیزم این کلوب خانومهای کرمونیه.یه تاپیک هم هست که مال خانومهای کرمونیه.میتونی پیداش کنی.البته اونجا همه کرمونی هستند. من قبلا اصفهان بودم.بعد از ازدواج اومدم کرمان.شما کجا هستی؟چرا باید بیای؟فصولی نباشه
سلام عزیزم کرمان جای خوبیه البته باید بگم اگه قبلا تهران زندگی می‌کردی یکم سخته کرمان زندگی کردن من خودم کرمانی هستم شهر آرامی هست مردمش فوق العاده مهمان نواز و غریب پرست هستند
دخمل طلای من الان در آغوشمه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من خواهرم اونجا زندگی میکنه...بد نیست..باید بتونی گلیمتو بکشی بیرون ....اونجا یه سری چیزای دیگه هم داره.....باید مراقب باشی.....حالا واست ایمیل میکنم میگم......
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
ببخشید الناز جون.فکر کنم منظورتو فهمیدم.من خودم کرمانی نیستم.اما کرمان زندگی میکنم.واقعا اونجوری نیست که همه فکر میکنن.واقعا نیست.شهرهای دیگه بدتره.زندگی توی کرمان آرومو راحته
2740
سلام منم دانشجوی کرمان بودم کلا خیلی انسانهای گرم و اهل تعارف و معاشرتی هستن ، من عروسیم وسط زمستون و سرما بود اما دوتا از بچه های کرمان که توی خوابگاه با هم آشنا شده بودیم تو اون سرما با اتوبوس امدن واسه مراسمم
یه بدی که داره اینه که شبا زود میرن خونه هاشون و خیابونا زود خلوت میشه تازه تو فصل داشگاه و با حضور دانشجوها سرزنده میشه اما کلا شهرشون سر شب خلوته
یه اخلاق خیلی خاصشونم اینه که توی شوخی یا دعوا خیلی فحش میدن ، فحشای معمولی نه ها از اون ابدارای رکیک (‌شرمنده )
خیلی مهمون نوازن و برای دوستی عالین
کلمپه های خوشمزه ای هم دارن
هر گاه واژه "توقع" را فراموش کردی،خواهی دید که دنیا چقدر زیباست !