2752
2734

طبق اطلاعیه ای که گفتن چهارتاش میاد

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
جدی ؟ تا پارسال دو تای اخری میومد

اره امسال کلا تغییر کرد گفتن هر چهارتا شعر هستن

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
دهن همشون😒

دقیقا  

هر ۴ تاش رو باید حفظ باشید

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
این سنجش و اموزش پرورش علاوه بر اینکه جیب مارو خالی کرد اعصاب و روح و روان و جسم و خلاصه داروندارمون ...

اره واقعااااااا

دیونمون کردن بخدا

2706