2737
2734
ضد آفتاب گیاهی رو معرفی میکنی؟

ضدآفتاب دکترروازاده ست گلم ضماد نور اسمشه

09121837625

شماره آقای خاکباز مسئول هماهنگی نمایندگیهای دکترروازاده

تماس بگیرید نمایندگی شهرخودتونو پیداکنید و. محصولاتشونو استفاده کنید

اره همیناس ضماد نورو من فقط استفاده کردم،راضیم بجای ضماد زیباییم یه کرم رانیز گیاهی هست بر پایه با ...

این کرمش؟

https://www.instagram.com/p/BTQ9cGKF9kL/

چوب مسواک راحت مسواک زدن من  خمیردندون میزنم ببخشیدحالت تهوع بهم دست میده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضدآفتاب دکترروازاده ست گلم ضماد نور اسمشه 09121837625 شماره آقای خاکباز مسئول هماهنگی نمایندگیهای ...

ممنونم از پاسخگویی شما😍

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2731
من خودم کرمهای شیمیایی رو گذاشتم کنار،فقط طب سنتی و اسلامی،انقدر راضیم بخدا که حد نداره هم پوست صور ...

حنا به پوست میزنی؟ ضدآفتاب گیاهی چه مارکی میزنی؟ چطوری دندونات سفید شده؟

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
درباره دندون تو پشت قبلی توضیح دادم ضدآفتابم منظورم طبیعی بود،ضمادنور دکترروازاده هست که خوبه،من را ...

ممنون از پاسخت. برای پوستای خشک و مختلط هم کاربرد داره؟ 

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2740
نمیدونم چرا اینقدرپوست صورتم با بدنم فرق داره هم رنگش هم از نظر شل بودنش..پوست دست و بازوها وکلا بد ...

دقیقا منم همینطورم بدنم خیلی سفید و صاف اما صورتم لک داره مشکل من هورمونی😥😥

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
عزیزم من ی مدته درمارولر گرفتم احساس میکنم پوستم جوون تر شده  ب نظرم برای سن شماهم خیلی خوبه و ...

منم میکرو نیدلینگ رفتم مثل درمارولر هست اما لک هام نرفتن ولی پوستمو جوونتر کرد 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
خواهش میکنم دقیقا خودم پوستم خشکه،عالیه براش چون چرب هست  پوستو سفتم میکنه،من پوستم حالت شلی ...

ممنون خانومی. پوست منم شل شده.خیلی بده.

دوستان پوست من به شدت خشکه، چین های ریز هم حس میکنم بخاطر خشکی دارم، ولی جوش هم میزنم، آخه پوستی که خشکه چرا باید جوش بزنه؟ جای جوش و منافذ باز هم دارم، چند بار دکتر پوست رفتم بی نتیجه بود، یعنی میشه پوستم صاف و شفاف بشه؟؟؟؟

2706