2737
2734
عنوان

تغییر طبیعی رنگ چشم به آبی یا هر هرنگی که بخواید

| مشاهده متن کامل بحث + 194805 بازدید | 718 پست

بچها لینک فایل رو میذارم

این برا رنگ آبیه. یه رنگ آبی فوق العاده.

اون دوستایی که چشاشون سالمه و ضعف نداره اینو دانلود کنن و روزی 3 بار نگاه کنن.

هندزفری بذارید گوشتون و برید یه گوشه ی دنج و ساکت که چیزی نباشه حواستونو پرت کنه.

نگاهش کنید. باااید بین این 3بار نگاه کردن حداقل نیم ساعت فاصله باشه. ینی پشت سر هم 3بار نگاهش نکنید!!!!!

اون دوستایی ام ک چشاشون ضعیفه(حتی یه کم) فقط یک بار در روز نگاه کنن اینو. با همون شرایطی که گفتم!

و یه نکته ی دیگه!!! رنگ چشماتون یهوویی از قهوه ای تبدیل نمیشه به آبی!!! کم کم کم کم کم شروع میکنه به تغییر! شما میتونید انقد این روشی که گفتم رو ادامه بدید که به رنگ دلخواهتون برسید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من یه کلاس میرفتم مربیمون یادم داد بعد خودش سبزس و موهاش سیاااه شوهرشم همینطور اونموقع باردارنبود م ...

اون که اره

قانون جذب واسه DNAکه شکل نگرفته

امکان داره جواب بده

اما واسه کسی که شکل گرفته نه

اگه اینجوری باشه بیماریهای وراثتیو با این روش درمان میکردن نه تغییر رنگ چشم

که صرفا برای زیباییه

قد رو هم میشه بلند کرد😁 اخه من دغدغم روی صورت نیست

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2740

اینا همه کار امریکا ایسراعیله میخان کارو کور کنن😂😂

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
بچها لینک فایل رو میذارم این برا رنگ آبیه. یه رنگ آبی فوق العاده. اون دوستایی که چشاشون سالمه و ضع ...

یکی گفته بود اول مردمک چشم بزرگ میشه و چشم به طلایی میزنه بعد به مرور تغییر رنگ میده این طلاییه که ترسناکه

💑=👧👧🧒
من یه کلاس میرفتم مربیمون یادم داد بعد خودش سبزس و موهاش سیاااه شوهرشم همینطور اونموقع باردارنبود م ...

مادر شوهر و شوهرش بهش شک نکردن؟😂😂😂

خطر ناکه هاااا. من از همینجا بهش شک کردم😂😂😂

بچه ها الان من توی آپارات دیدم گفته باید ویدئوی مخصوص هر رنگ رو داشته باشی تا بتونی به اون رنگ برسی. انگار امواج صوتی هست. من صدا رو زیاد کردم چیزی نشنیدم به گمونم نویز سفید باشه که روی مغز اثر داره. بهر حال من نشنیدم هدفونم رو پیدا کنم سر در میارم 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2706