2737
2734
عنوان

تغییر طبیعی رنگ چشم به آبی یا هر هرنگی که بخواید

| مشاهده متن کامل بحث + 195514 بازدید | 718 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی با گوشت نخوردن و فکر به چشم آبی میشه رنگدانه های عنبیه رو تغییر داد؟    

نه خوشگلم. گیاه خواری رنگ چشمتو تغییر نمیده. ولی تو تسریع روند تغییر چشمت بههه شددددت دخیله

2731
بچها لینک فایل رو میذارم این برا رنگ آبیه. یه رنگ آبی فوق العاده. اون دوستایی که چشاشون سالمه و ضع ...

این ویدئوها دیدن نداره که بیشتر فایل صوتی هستن که نویز سفیده و فرکانسهاشون فرق داره 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2740
تو اون کانال که من صفحات پیش دادم هرکی استفاده کرده نتیجه گرفته فیلم ازنتایج هم بود توکانال چون پولی ...

خانمی مگه نمیگی کانال پس مدیر هر کدوم به نفعش باشه توی کانالش میذاره واقعا نمیاد از اونایی که نتیجه گرفتن یا آسیب دیدن بذاره

چشم عضو حساسیه حیف به خاطر 4 تا حرف که منبع معتبری نداره آسیب ببینه

آه از پاییز سرد ای کاش من از تو باغی در بهاران داشتم  
عزيزم هر رنگ چشم و پوستي زيبايي خودشو داره 

طرز تفکر زیبایی داری🎈❤

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

یه چیزی بگید دماغمون کوچیک شه والا😣👃

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
2706