2733
2734
عنوان

تغییر طبیعی رنگ چشم به آبی یا هر هرنگی که بخواید

| مشاهده متن کامل بحث + 195994 بازدید | 718 پست
تو از معدود کسایی هستی ک نتیجه نگرفته! دوباره امتحان کن

خخخخخ عزیزمن دروغه من خیلی ارادم تواین چیزابلاست کلن دروغه

کاربرقدیمی ام 😄وقتی بچه بودمم غم بود😥ولی اون موقهاخیلی کم بود😢😧
چه جالب ما برعكسيم مادر پدرم سبزه ن چشماشون قهوه اي تيره من و داداشم سفيد چشامون سبز عسلي روشن

نگووووو

آتیشم نززن😣😣😣

من فقط این وسط اینجوری در اومدم اون دو تای دیگه نرمالن

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
2731
اره اینکاروکردم بی تاثیرک بودهیچ سردرد وتاری چشموحابت تهوع هم گرفتم  داعم

یعنی چشمهای آدم قلوچ میشه؟ من دنبال هدفونم میگردم نیستش که ببینم جریان این ویدئو چیه. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
استارتر دیدی کسی نتیجه بگیره؟؟

تو اون کانال که من صفحات پیش دادم هرکی استفاده کرده نتیجه گرفته فیلم ازنتایج هم بود توکانال چون پولی نیست من دلیل نمیبینم الکی باشه نتایجی که میذارن کانال

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
اشکال نداره گلم استارتر میخوان لطف کنن همینجا بذارن من بلدنیستم وگرنه میذاشتم همینجا اون کانال رو من ...

ممنون

انسان ها تنها موجودات روی زمین هستند که ادعا میکنن خدایی وجود داره همچنین تنها موجوداتین که رفتاراشون طوریه که انگار خدایی وجود نداره
آره گلم

من یه کلاس میرفتم مربیمون یادم داد بعد خودش سبزس و موهاش سیاااه شوهرشم همینطور

اونموقع باردارنبود میگفت من ازهمین الان تصور میکنم بچم سفیده_موهاش طلایی و فر درشت_چشماش سبز باور نکردم تا اینکه دیروز بچشو دیدم😶😶😶

بخدا همین مشخصاتو داشت

من ازتاپیک خارج میشم خوشگلاماایرانیا خیلی پوست کلفتیم تا دود هرچی توچشمون نره ول کن نیستم من فقط تجربموگفتم 😘😘

کاربرقدیمی ام 😄وقتی بچه بودمم غم بود😥ولی اون موقهاخیلی کم بود😢😧
2706