2737
2734
عنوان

تغییر طبیعی رنگ چشم به آبی یا هر هرنگی که بخواید

| مشاهده متن کامل بحث + 195529 بازدید | 718 پست
منم تل ندارم همینجا انجام بدیم

منم ندارم 😭

انسان ها تنها موجودات روی زمین هستند که ادعا میکنن خدایی وجود داره همچنین تنها موجوداتین که رفتاراشون طوریه که انگار خدایی وجود نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدشانسی به این میگننننن

درمورد جذب یه راهنمایی میکنی منو یه مختصر وخلاصه بگو با چه راه ها ومراحلی جذب میکنی؟؟فایل اینا چی استفاده کردی و میکنی؟

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2731

اگه به این راحتیا بود مطمعن باشید انقدری همه جا پر میشد از اینا که همه میرفتن انجام میدادن

عینه بینی عمل کردن

این خانم میگه من انجام ندادم ولی با یه اطمینانی صحبت میکنه انگار اینکارو کرده و جواب گرفته

مردم میخره شما نیستن

2740

یعنی با گوشت نخوردن و فکر به چشم آبی میشه رنگدانه های عنبیه رو تغییر داد؟  

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
من تل ندارم

اشکال نداره گلم استارتر میخوان لطف کنن همینجا بذارن من بلدنیستم وگرنه میذاشتم همینجا اون کانال رو من اضافه دادم الان همینجا میگه استارتر

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
بروفایلشوببین هع مطمعن باش کم ضررنیست من رفتم این راهو نکن دوستم

واقعا؟؟ خب ضررش چیه؟ یه زمانی این قضیه ضمیر ناخودآگاه خیلی مد بود البته زمان بچگی ما ولی یه مدت زیادی بود رفته بود. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2706