2737
2739
عنوان

حال دلم خیلی خرابه

687 بازدید | 31 پست

بچه ها شوهرم 25سالشه و بچه آخره و ته تغاری مامان جونشه

ما 1.ساله عروسی کردیم و شوهرم خیلی بچس 

بچه ها اخلاق شوهرم اینجوره ک حسابی حرصم میده و عکس العمل من میشه نقطه ضعف!!!

یه بار ب بابام خیلی توهین کرد منم چون خیلی عاشق بابامم تهدیدش کردم ک خودکشی میکنم اونم اینو کرده نقطه ضعف

بچه ها تا دعوامون میشه خواهرا ومادرش باید درجریان قرار بگیرن و برن خونه پدرم و بگن رفتار دخترتون فلانه.....

دیگه خسته شدم الان جریان خودکشی شده ضعفم و اونا پدرمو درآوردن ک ب بابات میگیم و ما از این رسما نداریم......شوهر آشغال و فضولم بهشون گفته

دارم دق میکنم....الان خونه بابامم

ن زنگی ن پیامی

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ سخته .واکنش پدرت چیه

شوهرتو دوس داری؟؟؟

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2731

یاد گذشته اوفتادم😥اگه بچه نداری یه فکری به حال خودت بکن. این اینجوری بار اومده که همیشه پشت خونوادش قایم شه و با قهر کارشو پیش ببره. باید این دفعه پدرت محکم تو روشون واسته بگه سرتون تو زندگی خودتون باشه احمقا. یه کشیده ام بخوابونه تو گوش شوهرت. 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

عزیزم اگه اومدن گفتن چرااین حرفو زدی بگو از رو حرصم به پسرتون گفتم اخرخودمو میکشم ازدستت راحت شم اگه نه ماهم اهل این داستانا نیستیم ببینین پسرتون چیکار کرده که منو به اینجا رسونده.

ولی کلا کاراشون زشته متاسفم براشون 

2738

عزیزم بچه ست دیگه بالغ نشده که رفتارها رو بسنجه . باید تحمل کنی چون پذیرفتیش و از بزرگترا یا مشاور کمک بگیری . البته خودشم باید بخواد خودتم باید یه سری رفتارها رو یادبگیری که کمکت کنه .. از مشاور خوب حتما کمک بگیر

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

با مادرشوهرت یه جا زندگی میکنین ؟

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

اونا میگن به پدرو مادرت میگیم چون فهمیدن خانوادت پشتت نیستن .خانواده دختر اکثرا طرف داماد رو میگیرن که زندگی دخترشون خوب باشه ولی این اشتباهه .اونوقت خانواده پسر پشتشن واسه همین هرروز هارتر میشن 

خانوادت بهشون بگن مگه دختر من از این حرفا و کارا میکرد بگه چرا عصبانیش میکنید که حرف از خودکشی بزنه ..

تا شوهرت نیمده وزنگ نزده اصلا تو زنگ نزن انقد خونه بابات بمون تا بلاخره پیداش شه وبه غلط کردن بیوفته ایندفعه سفت وایسا تاادم شه شل نشیا حواس خودتم پرت کن که بهش فکر نکنی برو بیرون بافامیل ودوستات کلاس برو.گوشیتم خاموش کن تا اگه زنگ زد بترسه مجبور شه زنگ بزنه به خونه بابات اوناهم ادمش میکنن.

2706