2737
2734

سلام خانوم ای گل من دوسال ازددواج کردم از اولش اقدام بودم ولی نشد بعد متوجه شدیم شوهرم واریکوسل داره عمل شد حالا چند ماه گذشته شوهرم ازمایش داد و به دکتر نشون دادم گفت خیلی سخت ممکنه طبیعی باردار بشی باید IUI انجام بشه  مشکل از همسرمم  حالا چند تا قرص داد برا شوهرم ولی گفت اثر چندانی نخواهد داشت میخوام بعد یکی دوماه اقدام IUI کنم  میشه تجربیاتتون رو بگین من حاملگی و سقط نداشتم تابحال خیلی نگرانم و روندشو نمیدونم لطفا کمکم کنین

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
سلام من تازه  واردسایت شدم نمیدونم چه جوری سوالامو بپرسم

منم تازه وارد سایت شدم امروز 

بالا نوشته تاپیک اونو که میزنی میتونی پست بذاری 

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پسرم یکسالش هست باز اقدام به بارداری دارم ازپریودقبل تا الان که پریودجدیدمه لکه بینی داشتم میگن میشه علاىم بارداری باشه از ده روز قبل تست قطره ای میزدم یه خط،کمرنگ پرنگ میشد امروزم زدم یه خط محو افتاد آزدادم چن روز پیش گفت مشکوکه هفدهم بازبرم تکرار نمیدونم باردارم یانه کسی تو این شرایط،بوده؟

2728
من پسرم یکسالش هست باز اقدام به بارداری دارم ازپریودقبل تا الان که پریودجدیدمه لکه بینی داشتم میگن م ...

آره عزیزم دوباره برو آزمایش بده ولی قبلش اگه دوس داشتی بیبی چک هم امتحان کن

من بیست روز پیش ای یو ای کردم.ولی بی بی منفی میشه و پری هم نیومده

بی بی چک ممکنه نشون نده و خطا کنه ده روز صبر کن بعد ازمایش بتا بده

2740
من امروز باید پری میشدم نشدم الان باز بی بی چک زدم خطش کمرنگ بود ینی باچشم دیده میشد

خوب اینکه خوبه بعد چند روز برو ازمایش بده تا مطمئن بشی

میدونم خوبه اما میگم هیچ علاىمی ندارم شاید نباشم چون خط کمرنگم میوفته سرآریا علاىم داشتم

خب چه اشکاری داره

من خیلیارو میشناسم که علائم ندارن 

اگه میخوای مطمئن شی برو ازمایش بده دیگه 

خط کمرنگم فک کنم چون زود بیبی چک زدی واسه اونه

2706