1232
1247
عنوان

با کی درد دل می کنید؟

258 بازدید | 37 پست

من دلم می خواهد با یکی حرف بزنم در واقع غر بزنم و کمی هم گریه کنم اما کسی را ندارم

به مامانم نمی تونم بگم چون از ساعتی بعدش شروع می کنه به رفتارها و گفتارهایی که بیشتر میره تو اعصابم و هیچ وقت فراموش نمی کنه و دیگه ولم نمی کنه

من و خواهرم صمیمی نیستیم و تازه اگر غر بزنم صدبرابر من غر می زنه و می گه برو خدا را شکر کن خیلی هم خوبه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

من به مادرم میگم با اینکه اخلاقش شبیه مادر شماست ولی نمیتونم دردمو پیش کس دیگه ببرم چون مادرم فقط خالصانه منو میخواد.

همیشه باهاش درددل میکنم بلافاصله پشیمون میشم .

چون از ناراحتی من غصه میخوره

آزمایشم مثبت شد خدایا شکرت😍

من به این‌ نتیجه رسیدم فقط خدا خوب گوش میکنه و سرزنش نمیکنه 

آدما زخم به نمک میپاشن یا درک نمیکنن

شهید بهشتی : پاسداران آگاهانه انتخاب می کنند، شجاعانه میجنگند ، غریبانه زندگی می کنند ، مظلومانه شهید می شوند و بی شرمانه مورد توهین قرار میگیرند. 

من  با  همسرم  بیشتر  درد  ودل  میکنم 

البته بیشتر  اوقات  تو دلم  نگه  میدارم 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
1221
من به مادرم میگم با اینکه اخلاقش شبیه مادر شماست ولی نمیتونم دردمو پیش کس دیگه ببرم چون مادرم فقط خا ...

من دیگه درد و دل نمی کنم همون قبلی ها را هنوز برام پیگیری می کنه

حتی گاهی من چیزی را یادم رفته می گه و سرکوفت می زنه 

اصلا با مادرم دوست ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

منم بيشتر اوقات به همسرم حرفامو ميگم اگه نتونم به اون بگم با خواهرم صحبت ميكنم كاش شما هم با خواهرت خيلي صميمي بودي و ميتونستي راحت حرفتو بگي بهش

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

واقعا به کسی نمیشه گفت

من بعضی وقتها با دوستای مجازی دردل میکنم چون همدیگرو نمیبینیم که نمک روی زخمم بشن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.
من دیگه درد و دل نمی کنم همون قبلی ها را هنوز برام پیگیری می کنه حتی گاهی من چیزی را یادم رفته می گ ...

سرکوفت نیست مادر همینه دیگه نگرانه.دیگه درددل نکن کم کم اینارو هم یادش میره

آزمایشم مثبت شد خدایا شکرت😍
خب تو وارد دنیاش شو  باهاش صمیمی شو  شوهرته شریک زندگیته  ناراحتیایو بهش بگو  ...

به نظرم دیگه بعضی رفتاراش دیگه غیرقابل تغییره و اصلا نمی خواهد کاری کنه

هرچی بگی کار خودش را می کنه و اصلا محل نمی گذاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرم دیگه بعضی رفتاراش دیگه غیرقابل تغییره و اصلا نمی خواهد کاری کنه هرچی بگی کار خودش را می کنه ...

متوجه هست که با این رفتارش داره شمارو اذیت میکنه؟ 

یا اصلا نمیفهمه؟ 

1220