2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 157831 بازدید | 7845 پست
اسم خودمون همین اسم کاربریمون باشه بهتر نیست؟ اینطوری راحت تر میتونیم حرفامونو بزنیم چون هی نمیترسیم ...

هرجورراحتین دوست گلم

ولی خوب مثلافقدمن یدونه نیستم که اینجامریمم

چندوقته شروع کردی؟؟

برنامه قضاییتون چیه؟؟

ورزشم میکنین

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
هرجورراحتین دوست گلم ولی خوب مثلافقدمن یدونه نیستم که اینجامریمم چندوقته شروع کردی؟؟ برنامه قض ...

من اولا فقط کالری شماری میکردم بعد دیگه ولش کردم و عده ام هم به شدت حساسه یه مدت معده درد گرفتم بدجور الانم خیلی چیزا رو نمیتونم بخورم ولی یه رژیم گرفتم که ازش راضیم تقریبا ورزش هم نداره فقط روزی ده دق پیاده روی که من انونم انجام نمیدم! فوق العاده هم استرسی و نگرانم کلا! رو همین حساب کلا وزن زیادی اضافه نمیکنم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرجورراحتین دوست گلم ولی خوب مثلافقدمن یدونه نیستم که اینجامریمم چندوقته شروع کردی؟؟ برنامه قض ...

جز شما تو این تاپیک مریم نداریم اونم تازه اگه باشه شما رو جاری جنیفر صدا میکنیم!

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2728

😭😭😭😭من ک دیگ ناامید از تلاش کردن خودمم انشالله خدا خودش چاقم کنه

یه آدم بی اراده اصلا برا خودم ارزش قاعل نمیشم😥

همشم هرکی بهم میگه لاغر همون لحظه تصمیم میگیرم چاق بشم از فرداش دوباره پشیمون میشم میکم بیخیال بابا حوصله ندارم دختر خالم در عرض ۶ماه ۲۰ کیلو چاق شد از ۴۵ شد ۶۵ الانم نامزد کرده شده ۷۰ با قد ۱۵۰😑 اون دیگه خیلی چاقه من حالا خدا هرچی قد بود داد بهم یکم گوشتم میچسبودی دیگه به من رسید گلش آخرا بود فک کنم با آب قاطی کرد فقط ریخت رو استخونم😑

2740
اخی عزیزم ان شاءالله هر چه زودتر دردش کم بشه. دنودون عقلتو کشیدی؟

نه دندون عقلم نیست رفتم عصب کشی کنه وقتی داخلشو خالی کرد گفت خیلی خرابه بکشیش بهتره یکی برام عصب کشی کرد یکیم کشید وای بچها مرگو به چشم دیدم دیروز موقع خالی کردن دندونم یعنی اینقد درد داشت که خواستم از حال برم اصلا سر نشده بود بعد موقع کشیدنشم سر نبود کشیدش یعنی ارزویه مرگ کردم خیلی دندونام خرابن دوتا دیگم دارم بکشم گفت درس نمیشن چنتا عثب کشی دارم 😢😢😢😢😢😡😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

سلام استارتر من تازه واردم

عزیزم برنامه کالری شمار میخوام نصب کنم همش ایمیل میخواد من ندارم چیکارکنم

میخوام تپل شم 😟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
سلام استارتر من تازه واردم عزیزم برنامه کالری شمار میخوام نصب کنم همش ایمیل میخواد من ندارم چیکارکن ...

منم ایمیل ندارم ولی نصب کردم دوتا هم کرفس هم مانکن دارم چه برنامه ای میخوای نصب کنی ؟

منم ایمیل ندارم ولی نصب کردم دوتا هم کرفس هم مانکن دارم چه برنامه ای میخوای نصب کنی ؟

کالری شماربرا من چرا ایمیل میاد پ

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

سلاااااااااااام به عزیزای دلم و ماه پیشونی گلم.چطورین خوش هیکلا؟؟

این مدت نتونستم بیام سربزنم حسابی درگیر کارامم

اوضاع وزنتون چطوره؟؟کیا اضافه وزن داشتن؟  زود باشین خبرای خوب بدین

2706