2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن (* ماه پیشونی و دیگر دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 158275 بازدید | 7845 پست
جووووووون صدا زدم بیای واسه چاقالو شدن حتما این تاپیک رو دنبال کن،خیلی انگیزه میگیری اگه حوصلت می ...

مرسی مرگل واسه انگیزه دوباره که به تاپیک تزریق کردی  

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه این تاپیکو دیدم  من رفتم دکتر تغذیه یه شربت برام نوشت واقعآاا تاثیر داشت اما بششششش ...

تاثیر چاقی داشت یا تاثیر افزایش اشتها؟

سلام دوستان😘 منم هستم اگه درکنارتون قبولم کنین😘 @ماه_پیشونی8    

جاری جنیفر با اون عکس زیبات ورودتو به این تاپیک تبریک میگم  بدبخت جنیفر وقتی همچون جاری ماه و خوشگلی داره اصلا تو جمع به چشم نمیاد  

2731
دوستان بعضیامون بی اشتهاییمون بخاطر کمبود منیزیم هست،شیر موز در این صورت خیلی اشتها رو بالا میبره

من جدیدا روده ام با شیر مشکل پیدا کرده اسهال میشم! تا دوماه پیش قشنگ روزی دو ل هم میتونستم بخورم اما الان روده هام صدا میده شدید و سریع اسهال میگیرم

من تازه واردم😳 چیکارکنم😊

سلام عزیزم خوش اومدی یه کالری شمار نصب کن کرفس یا مانکن یا بشقاب وزن و قدتو وارد کن بهت میگه حداقل باید چقدر کالری در روز دریافت کنی بیست صفحه اول تاپیکو بخون بهت کمک میکنه

اره بابا خیلی  ار ۴۴  شدم ۵۱ حتی یه زمانی تا ۵۵ هم رفتم  حتی ذائقمم عوض شد منی که ل ...

چه جالب! گفتی برگشت داره؟ من تو رژیمم و برنامه غذایی دارم ولی واسه چاقی فقط بهم قرص مخمر داده

جاری جنیفر با اون عکس زیبات ورودتو به این تاپیک تبریک میگم   بدبخت جنیفر وقتی همچون جاری ماه و ...

ممنون ماه پیشونی عزیز

آره طفلک پیش من پشیزی نیست😂😂😂😂

خوبرتریم توحلق جورج کلونی😁

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
چه جالب! گفتی برگشت داره؟ من تو رژیمم و برنامه غذایی دارم ولی واسه چاقی فقط بهم قرص مخمر داده

برا من که نداشت 

ولی دکترم گفت خودتم باید رعایت کنی 

یعنی بخوری 🤣 

گفت حجم معدت باید زیاد باشه تا غذا میلت بکشه دیکه

ممنون ماه پیشونی عزیز آره طفلک پیش من پشیزی نیست😂😂😂😂 خوبرتریم توحلق جورج کلونی😁

عزیزم فقط سعی کن تو جمع دلبریتو کمترش کنی اون جنیفر بیچاره هم یه کوچولو به چشم بیاد  ثواب داری   

ممنون ماه پیشونی عزیز آره طفلک پیش من پشیزی نیست😂😂😂😂 خوبرتریم توحلق جورج کلونی😁

@ماه_پیشونی8   عزیز ودوستان هم تاپیکی 

من مریم هستم متاهل

باوزن۴۸شروع کردم الان ۴۹هستم بابرنامه مانکن کالری موردنظرموکنترل میکنم

تویک هفته هم از48به۴۹رسیدم

حالااگه میشه اسم خودتونوبگین تادوستی برقرارکنیم وبهترتوتاپیک باهم ودرکنارهم به اهدافمون برسیم

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
@ماه_پیشونی8   عزیز ودوستان هم تاپیکی  من مریم هستم متاهل باوزن۴۸شروع کردم الان ۴۹ه ...

اسم خودمون همین اسم کاربریمون باشه بهتر نیست؟ اینطوری راحت تر میتونیم حرفامونو بزنیم چون هی نمیترسیم که کسی ما رو بشناسه من از وزن 42.3 شروع کردم الان 42.7 هستم یعنی تا این حد داغون! من گرمی اضافه میکنم نه کیلویی