2733
2739
عنوان

حس پشیمونی دارم😢😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 45 پست
 شوهرت اوضاعش خیلی خرابه. از مهریه ت به هییییییچ عنوان نگذری دلت بسوزه. عز و جز پدرو مادر منفعت ...

باورت میشه ب همین ماه رمضون تالحظه اخردلم باهاش  بود ک بمونم وباهمه چی کناربیام

اما وقتی دیدم تف کرد تو صورتم

وهرچقد با نرمی بهش گفتم بیا باهم درستش کنیم با اینک میشنید حتی جواب نداد وخودشو زد بخواب درب رو بازنکرد حتی منوببینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورت میشه ب همین ماه رمضون تالحظه اخردلم باهاش  بود ک بمونم وباهمه چی کناربیام اما وقتی دیدم ...

دلت نباید برای همچنین موجود کثیفی تنگ بشه. اگر بچه دار شده بودی امنیت جانی نداشت.

انشالله با یه مرد شایسته ازدواج کنی و یه زندگی عالی بسازی. قدر خودتو بدون.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2731
انشاا.... عزیزم ولی سعی کن هیچوقت بخاطر دلتنگیت مشکلاتو قبلو فراموش نکنی. ایشالا ک حل بشه

این دلتنگی فقط شبلست ک آزارم میده

کاری میکنه دلتنگی باهام ک اشکم دربیاد

دلت نباید برای همچنین موجود کثیفی تنگ بشه. اگر بچه دار شده بودی امنیت جانی نداشت. انشالله با مرد شا ...

باورت میشه دوباره دارم تو خونمو ی کاغذ پیدا میکنم ک شماره ی خودش واسمشو نوشتع😢😢😢😢😢😢😢😢😢

این دلتنگی فقط شبلست ک آزارم میده کاری میکنه دلتنگی باهام ک اشکم دربیاد

هر وقت یادش افتادی نفس عمیق بکش ذکر استغفارو بگو. زمان میخواد تا کامل سایه ش از فکرت محو شه. حتما سرتو با کارای مورد علاقت گرم کن و برو تو اجتماع. پول مهریتم خرج کن ماشین بخر لذت ببر.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
باورت میشه دوباره دارم تو خونمو ی کاغذ پیدا میکنم ک شماره ی خودش واسمشو نوشتع😢😢😢😢😢😢😢😢😢

نتیجه ی کاراشو میبینه. منتظر فرصته هرزگی کنه. دیگه فریب شو نخور.

2740
هر وقت یادش افتادی نفس عمیق بکش ذکر استغفارو بگو. زمان میخواد تا کامل سایه ش از فکرت محو شه. حتما سر ...

هیچ چیزی نداره ک بهم بده

فقط توروخدا ی سوال دارم کمکم کن

میخوام بدونم چرا یهو اومدگفت جداشیم؟

چرا یهو اومد گفت بریم توافقی ومهرتو ببخش؟؟

وقتی دیروز قرارشد بریم دادگاه بهم گفت من ک نمیخوام جدابشم

خودت برواقدام کن

هیچ چیزی نداره ک بهم بده فقط توروخدا ی سوال دارم کمکم کن میخوام بدونم چرا یهو اومدگفت جداشیم؟ چرا ...

وای تو رو خدا این کارو نکنی! مهریه رو میگیرن ازش نده میره زندان پدر و مادرش میدن بجاش 

اگه توافقی باشه و تو درخواست بدی هیچ حقی نداری و به نفعشه.

فقط با اثبات اعتیاد همه چیز به نفع توئه، توافقی چیه بجنگ حقتو بگیر!

یا داره خیانت میکنه یا هم مریضی گرفته. خیلی مشکوکه. مشخصه آدم خلافیه

😔

عزیزم ‌..ناراحت نباش ..خداراهم شکر کن بچه نداری ..‌من کلیپ که شامل عکسهای شوهرم و دختر عمه ی ترشیدش بود را تو واتس اپ پیدا کردم ...ونشونش دادم..بهم گفت تو مریضی روانی ..‌انکار کرد..‌حالم ازش بهم میخوره ..‌به خاطر بچم سکوت کردم ..فقط نفرینش کردم ..خدا رسواشون کنه

2706