2737
2734
عنوان

حس پشیمونی دارم😢😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 45 پست
فقط عادته !مگه میشه مردی به زنش بگه نمیخوامت بعد اون زن فراموش کنه .بنظرم دلتنگیه شما هم بخاطر عادتی ...

ینی ممکنه بعدازجدایی بیخیال باشم

اخه این زندگی حیف بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای خدا😢😢😢😢😢😢

عزیزم شما حیفی جوونیت با این آدم باطل شه! بزودی قیافش هم تابلو میشه و اعصابش ضعیف تر. یه بچه هم بدبخت میشه با ننگ یک پدر معتاد! شما میتونی آزاد و خوشبخت زندگی کنی به شرطی که خودت بخوای. از مهریه ت نگذر و برای آیندت تصمیم بگير مستقل باش و به عادت های تلخ قدیمی نه بگو. شوهرت قطعا پشیمون میشه ولی وقتی از این دام وابستگی و زندگی سخت رها بشی و به زندگی جدید وارد شی همه حس و حالت عوض میشه.

چرا باید محتاج ترحم یه معتاد خسیس بی عار منفعت طلب بشی؟

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
عزیزم شما حیفی جوونیت با این آدم باطل شه! بزودی قیافش هم تابلو میشه و اعصابش ضعیف تر. یه بچه هم بدبخ ...

مامانش وباباش اومدن منورسوندن خونه مادرم ومن لباسام ولوازم شخصیمو اوردم

مادرش هی میگفت بمون قهر ولی طلاق نگیر

میگف ی باردیگه بساز زندگیتو

بنظرت اون دلتنگ من میشه؟؟؟

من میدونم ک تو الان دوس داری من بگم اونم دلتنگت توئه.

چون الان ک دلتنگشی فقط میخوای به خوبیاش فک کنی. و شاید بیشتر از همیشه دلت بخوادش.

ولی الان اینکه اونم دلش تنگ شده یا نه خیلی مهم نیست عزیزم.

مهم مسائل مهم تره . الان فقط باید منطقی باشی.

و اینکه اگ مدام قهر کنی بیایی بمونی خونه بابات و زود برگردی ، شوهرت ب نبودت عادت میکنه و زندگی کردن بدون تو یاد میگیره. و این کارت براش عادی میشه. الان باید فقط جدی و محکم باشی. منطقی باشی و اجازه ندی خیلی وابسته و ضعیف برخورد کنی . اما یادتم باشه توهین و بی مهری نکنی.

ببخشید ک طولانی شد فقط میخواستم کمکت کنم

اندیشه کشتنی نیست...
2738
مامانش وباباش اومدن منورسوندن خونه مادرم ومن لباسام ولوازم شخصیمو اوردم مادرش هی میگفت بمون قهر ولی ...

عزیزم معلومه که پسر معتاد و بیکارشو نمیخواد تحمل کنه! اگه درست شدنی بود خودش قبل ازدواج درستش میکرد براش زن نمیگرفت که اهل بشه. فکر خودت باش، قانون تمام اختیارات جدایی فرد معتادو به زنش میده با مهریه.

دنیای یه معتاد فقط موادشه.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
خوب شما میگین هم اعتیاد داشته هم بیکار تازه شما رم از خونه بیرون کرده اونوقت دقیقا افسوس چیه این زند ...

خودشو دوس داشتم

شاید واقعا دلتنگی بی موردی باشه

اما بی نهایت اذیت شدم

وحالب اینجابود ک دیروز صب بهم گفت ازتوبهترپیداکردم😔

خودشو دوس داشتم شاید واقعا دلتنگی بی موردی باشه اما بی نهایت اذیت شدم وحالب اینجابود ک دیروز صب ب ...

شوهرت اوضاعش خیلی خرابه. از مهریه ت به هییییییچ عنوان نگذری دلت بسوزه. عز و جز پدرو مادر منفعت طلبشم گوش نکن. 

ممنون ازت گلم فقط اون قسمت بی مهری یاتوهین ینی چی؟

منظورم اینه ک اگ زندگیتون جای برگشت داره یه جوری برخورد نکن ک فک کنه دوسش نداری. یه جوری باش ک بدونه دوسش داری و فقط دلخوری و توقع بهتر بودنو ازش داری.

و توهین هم منظورم اینه ک هیچوقت تو دعوا صحبت و قهر آشتی هیچوقت بهش توهین و بددهنی نکن. هم شان خودت پایین میاد. هم اینکه حرمت از بین میره. همیشه محترمانه برخورد کن . ک اگ فردا پسفردا باهم خوب شدید شرمنده نباشی.

ولی خیلی فکر کن. اگ قراره ک 4 سال دیگه با بچه از هم جدا بشید شرایط خیلی سختتره.

البته اگ الان بچه نداشتهباشی.

ددکل منظورم اینکه اگ میبینی زندگیتون بی ثمره ، هر چی زودتر خودتو راحت کنی بهتره. اما اگ ارزش موندن داره بمون و بجنگ

اندیشه کشتنی نیست...
2706