2703
2553
عنوان

حس پشیمونی دارم😢😔😔

983 بازدید | 45 پست

سلام خانوما من همونم ک گفتم باکل مشکلات شوهرم داریم جدامیشیم

گفت نمیخوامت بعدازیک هفته دیشب وسایلموگذاشت توحیاط

من بازم نمیخواستم برم

الان ک اومدم خونه مادرم دلم براش تنگ شده بینهایت

خیییییییلی دلم میخواد بگه فقط برگرد

بخدا خیلی اذیتم کرد

اما نمیدونم چرا دلم براش تنگ شده

الهی به حق این شبای عزیز سرنوشت خوبی برات رقم بخوره و شوهرت بیاد دنبالت

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عکس پروفایلت شبیه مال منه😊

اوا اره من ذوم کردم تو کلی گذاشتیییی😂😂 چه تفاهمی

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه  

مشکلتون سر چی بود؟

ببین عزیزم من که نمیدونم مشکلاتتون چی بوده

اما اگه واقعا به مرحله ای رسیده بودی که فکر کردی جداشدن بهترین راهه و دیگه نمیشه ادامه داد

پس بدون این حالت پشیمونی رو انگار خیلیا پیدا میکنن و بعد از مدتی رفع میشه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2714

خودتو دست کم‌نگیر تواین شرایط جلوش زیادخودتو غمگین نشون تده چون مردا اززنای ضعیف‌وزیادی وابسته خوششون نمیاد بذا بدونه که اگ اونم نباشه تواستقلال خودتو داری‌درعین‌حال ازشم غافل نباش یواش یواش کشیده میشه طرفت ایشالا مشکلتون حل میشه

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
مشکلتون سر چی بود؟

اون اعتیاد داشت

اما من باهاش کناراومدم وگفتم بیخیال

اما بیکاربود...خرجی نمیداد...مستقل نبودیم اصلا

اون یکی میگف من دوتا

من فهمیدم معتاده دلسرد شدم

میرفتم خونه بابام ده روز میموندم

اون ازنبودنم خسته شد

منم از اخلاقاش

سلام عزیزم

من نمیدونم ک مشکلات شما تا چه حده

اما همیشه دوتا موضوع مطرحه. یکی اینکه عده ای بخاطر ترس از جدا شدن یا عاشق بودن یا بخاطر هر مسئله ای یه عمر مشکلات تحمل میکنن

دومین مسئله اینه ک عده ای سختیای جدا شدن رو تحمل میکنن تا اون مشکلاتی ک دارن تموم بشه.

حالا تو بشین فک کن ببین تو کدوم دسته ای.

اگ انقد اذیتاش حاد و غیرقابل تحمله که باید این دوران رو تحمل کنی. وابستگی عادیه. تو یه مدتی باهاش بودی طبیعیه ک الان اذیت شی.

ولی اگ نمیتونی ازش بگذره ک هیچی. ولی درکل الان طبیعیه ک دلت تنگ شده. واس خودت سرگرمی درست کن ک حواست پرت بشه.

ب امید روزای خوب 😙

اندیشه کشتنی نیست...

اینو تو اینستا خوندم، فکر کنم کمکت کنه   

چند ماه پیش یه ایینه ی کوچیک آهنیه قدیمیه گرد خوشگل خریدم و‌ همون روز با اینکه فهمیدم خیلی به اتاقمون نمیاد ولی دیگه زدمش به دیوار کنار تخت ! اولش رو‌مخم بود اما بعد بهش عادت کردم، یه جوری که وقتی صُبا از تخت می اومدم پایین میتونستم صورت خودم رو توش ببینم. حالا چند وقت پیش فروختمش ولی از اون روز هرروز صبح وقتی از خواب بیدار میشم طبق عادت برمیگردم تا خودم رو تو ایینه ببینم ولی به جاش با یه دیوار سفید با جای سوراخ روبرو میشم و تازه یادم میفته که : اُه، ایینه دیگه نیست !! و اعصابم از نبودش خورد میشه و‌ هی با خودم فکر میکنم حالا که چی فروختمش، خب حالا میزاشتم بمونه دیگه ، اینکه جا نمیگرفت و حالا شاید تو خونه جدید به درد میخورد، حالا می اوردمش اونجا اگر بازم خوب نبود میدادم بره... ! .

امروز که باز چشمم با فکر ایینه خورد به دیوار ، حس کردم که بیشتر درد تموم‌ شدن رابطه ها هم مث همین جریان نبود ایینه است! ادمهایی که جدا از دوس داشتن و دوس داشته شدن و عشق و منطق و...به حضور و وجود هم عادت میکنن، ادمهایی که بعد از تموم شدن رابطه با اینکه شاید از خیلی وقت قبل تر میدونستن که این رابطه کار نمیکنه ، اما هنوز وقتی صبح پا میشن تازه یادشون میفته که طرفشون دیگه نیست و اعصابشون خورد میشه و جای خالیش و احساس میکنن! بعد انقدر هی این جای خالی فشار میاره که همش با خودشون فکر میکنن شاید اگر فلان کار و میکردم یا نمیکردم یا فلان چیز و میگفتم یا نمیگفتم الان طرفم مونده بود! .
.
.
اما واقعیت اینه که درصد خیلی کمی از رابطه هان که در عرض یه روز و یه اتفاق از بین میرن !ً یعنی بیشترشون اینجوری ان که تو طول زمان بارها خودمون به اشتباه بودنش پی برده بودیم و بارها میخواستیم پرونده اش رو ببندیم اما جرات نکرده بودیم! اما وقتی دیگه رابطه به اخر خط میرسه و تموم میشه، انگار همه ی دلیل و منطق هارو یادمون میره و فقط این دلتنگیه که فشار میاره و هی فکر میکنیم اونقدام بد نبود و اصلا شاید خیلی هم خوب بود .... ! .
.
.

آخ و ‌امان از این عادت که بعضی وقتها باعث میشه تو بدترین شرایط زندگی بمونیم و بترسیم از تغییر! اما یادمون باشه، یادتون باشه که تغییرها ، ترک عادت های بی منطق با اینکه سختن اما باعث میشن که حس کنیم زنده ایم و داریم به سمت جلو حرکت میکنیم.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2706