2733
2739
عنوان

ميخوام رشته روانشناسي بخونم خوبه آيا؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110752 بازدید | 158 پست
من خودم خیلی علاقه دارم حقوق رو دوست ندارم ولی میگن بازار کارش خوبه الانم ک فقط ب بازار کار اهمیت با ...

بازار کار تا حدودی به خود شخص و شانس هم بستگی داره خیلیا هستن با همین رشته حقوق بیکارن... علاقه و استعداد خودش باعث میشه کار پیدا بشه واست... به تحریم ها هم 100 درصد بستگی نداره البته بی تاثیرم نیست... ولی ترجیحا سمت علاقت و استعدادت برو، خودت بخوای تو ساده ترین رشته هم میتونی درامد داشته باشی

بازار کار تا حدودی به خود شخص و شانس هم بستگی داره خیلیا هستن با همین رشته حقوق بیکارن... علاقه و اس ...

مرسی جوونم  پ باید برم سمت روانشناسی چون واقعا خیلی خیلی دوسش دارم 😍😍دستت مرسی نفس

برا حاجت دلم صلوات میفرسی؟🙂مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دوستم  روانشناسي ليسانس گرفت دانشگاه ازاد  حدود چند سال كار أموزي كرد  بعد رفت ...

سلام عزیزم ببخشید آیت دستتون که گفتید کجا رفت واسه کارآموزی؟یعنی بعد کار آموزی کار میشه پیدا کرد منم حقوق برام مهم نیست فقط سابقه کار و تجربه که بعدا بشه تو کلینیک های خوب کار کرد

سلام پیام نور؟ ب هزینه اش می ارزه؟ ب بار علمی ادم اضافه میکنه؟

سلام من آزاد میخونم

نه پیام نور به درد نمیخوره اصلا، اگر میخواین این رشته رو بخونید پیام نور اصلا مناسب نیست و  نمی‌ارزه

اگر علاقمندین واقعا و مشکل مالی ندارید اول ازاد و بعد موسسه های غیرانتفاعی خیلی بهترن تا پیام نور... اگر هم مقدوره واستون از قبل بخونید تو کنکور دولتی قبول بشید که خیلی بهتره...

سلام من آزاد میخونم نه پیام نور به درد نمیخوره اصلا، اگر میخواین این رشته رو بخونید پیام نور اصلا م ...

با این وضع باید بیخیال بشم چون این پیام نور و ازاد با هزینه هایی ک میگیرن ادم میتونه یه سالشو بگزرونه و کنکور هم نمیتونم بعد قبولی شهر دیگه ای برم

یعنی کفایت بدم به یه دیپلم واقعا ک اینهمه تلاش کردم تهش همین بشینم تو خونه 😓😓😓😔😔😔

2738
با این وضع باید بیخیال بشم چون این پیام نور و ازاد با هزینه هایی ک میگیرن ادم میتونه یه سالشو بگزرون ...

دانشگاه ازاد شهریش رو وام میدن الان زدن ثبت نام ورودی های جدید با وام قرض الحسنه است، توکل بر خدا برید خدا جورش میکنه

الانم کروناس غیرحضوریه راحتتره تو خونه نشستید یکی دو ترمتون میگذره غیر حضوری... دیپلم اصلا مناسب نیست ادم سرش بمونه

شهرمون فقط یه دانشگاه داره اونم پیام نور...

خب اگر فقط همینه و علاقه دارید برید بخونید بهتر هیچیه، دیپلم نمیشه ادم بمونه هر چند لیسانسم هیچه این دوره زمونه😁 ولی هنوز معقول تر و قابل قبول تره دیپلم هست

برید بخونید همون پیام نور، ولی خودتون مطالعه داشته باشید فراتر، الان اکثر کتاب ها خریدهاشون اینترنتی هستن و ارسال به سراسر کشور دارن بگیرید بخونید فراتر کتاب های دانشگاه.

خب اگر فقط همینه و علاقه دارید برید بخونید بهتر هیچیه، دیپلم نمیشه ادم بمونه هر چند لیسانسم هیچه این ...

دقیقا همینطوره علاقه ب کتاب خوندن دارم کتابای روانشناسی مدت طولانیه کتابخونه شهرمون تعطیله بخاطر کرونا و ناراحتم...توت فرنگی ممنون از راهنمایی ها و پاسخگوییت  چ خوب ک فعالی.... الان من راضی شدم متقاعد شدم برم دانشگاه لازمه یکی خانواده رو راضی کنه ب هیچ صراطی مستقیم نشدن ای قربون مامانم فقط اون همیشه حواسش بهم هس و راضی ب پیشرفتمه بقیه ب منافع  خودشون فکر میکنن و چون منفعتی براشون نداره میگن ن  هعی جدیدن استخاره انداختم بد اومده نمیدونم چرا خدا هم مخالفه

دقیقا همینطوره علاقه ب کتاب خوندن دارم کتابای روانشناسی مدت طولانیه کتابخونه شهرمون تعطیله بخاطر کرو ...

خواهش میکنم سلامت باشی نگران نباش همه چی درست میشه کتابخونه ها هم به حالت عادی برمیگردن، ان‌شاءالله که هر چی خیره و صلاح هست پیش بیاد، درباره استخاره هم اگه کاریو علاقه دارید انجامش بدین توکل برخدا‌، استخاره باید جای معتبری انجامش بدن

2706