2737
2739
عنوان

ميخوام رشته روانشناسي بخونم خوبه آيا؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 110825 بازدید | 158 پست
کتابفروشی ها دارن اینترنتی هم میتونید بخرید از همون موسسه مثلا کتب مدرسان شریف رو اگر میخواهید علاو ...

عزیز ممنونم و اینکه یک سوال آیا لیسانس از کدام مرکز دولتی یا آزاد یا علمی کاربردی باشه فرقی داره برای امتحان؟برای مثال یک نفر لیسانس علمی کاربردی غیر مرتبط با روانشناسی داره می‌تونه کنکور سراسری برای ارشد روانشناسی بدهد؟

عزیز ممنونم و اینکه یک سوال آیا لیسانس از کدام مرکز دولتی یا آزاد یا علمی کاربردی باشه فرقی داره برا ...

خواهش میکنم عزیزم

نه لیسانس هر چی باشه و از مرکز یا دانشگاه فرقی نداره برای آزمون ارشد روانشناسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوستم  روانشناسي ليسانس گرفت دانشگاه ازاد  حدود چند سال كار أموزي كرد  بعد رفت ...

سلام

دانشگاه آزاد منظورتونه؟

منم میخام شروع کنم بخونم خیلیم علاقه دارم

البته بچه کوچیکم دارم ولی دوست دارم بخونم 

مشکل خیلی ها اینکه که یا نمیتونن علاقشون رو تشخیص بدن یا از اینده اون رشته موفق میشن یا نه.....باید قبل از اینکه به لحظه تصمیم گیری رسید کلاس مشاوره تحصیلی شغلی وحتی روانشناسی رفت تا به تصمیم نهایی رسید.واصولا از دیگران نظر گرفتن خوبه ولی ممکنه تصمیمت رو عوض کنه چون اوصلا هرکسی برحسب شرایط خودش نظر میده

2728
منم میخواستم روانشناسی پیام نور بخونم ولی نظرم عوض شد، تصمیم گرفتم قرآن حفظ کنم، از حافظای قران یک ا ...

تو میخوای قران حفظ کنی که بعدش لیسانس رو دور بزنی وعبور کنی بری ارشد..اینها تضاد داره

من ارشد روانشناسی بالینی ام از دانشگاه ازادتهران یکساله تموم کردم اصلااااا کار براش نیست

سلام ببخشید من کارشناسی روانشناسی عمومی خوندم البته سال 91 تموم کردم. الان میخام بالینی آزاد بخونم. بنظرتون خوبه؟ شما چکار کردید؟ ادامه دادید؟ب نظرتون چ گرایشی خوبه؟ میخام باهاش کار کنم 

2738