2726

بچه هابه مشورت وراهنماييتون نياز دارم واسه تصميم گيري علاقشو دارم

حالاتصميمم درسته آيا؟؟؟

بچه کوچيک دارم نه ماهه ميتونم بخونم

پيام نورميخوام برم چون کسي نيست بچمونگه داره برم دانشگاه 

واسه ارشدميتونم برم دانشگاه خوب

شوهرم ميگه نميخوادبري دانشگاه بروزبان بخون مدرک بگير

نظرتون چيه خواهشادريغ نکنيد

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براي رشته روانشناسي 

اگه پشت كار داشته باشي عاليه 

ولي بايد از جاي پايين شروع كني 

كار أموزي 

حقوق كم 

و بعد ميتونه با سرمايه كلينيك تأسيس كني و ،..و ...

اگه پشتكار داري برو 

زبان كه عزيزم بدون دانشگاه رفتن هم ميتوني موفق باشي 

زبان رو در كنار روانشناسي برو كلاس 

2728

اگه روحیت خوبه و علاقه داری چرا ک ن

یاده ی چیزی افتادم تو فامیلای شوهرم چن نفر روانشناسی خوندن همشون 6و8 میزنن نمیدونم چرا اصلا رفتار نرمالی ندارن  

خدایا مررررسی که هرچی آرزو کردم دیگران بهش رسیدن!  
با پیام نور خوندن موافق نیستم.یا سراسری برو یا هیچی

خب واسه ارشدميرم دانشگاه خوب من که به بچه نه ماهه توشهرغريب که هيچکسوندارم به نظرت چجوري برم سراسري 

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  

من دوستم 

روانشناسي ليسانس گرفت دانشگاه ازاد 

حدود چند سال كار أموزي كرد 

بعد رفت ليسانس روانشناسي باليني ازاد 

زير نظر بهزيستي 

خونه قديمي أجاره كرد 

شد مركز براي كودكان استثنائي 

و بعد چند سال كلينيك خصوصي افتتاح كرد 

مركز مشاوره الان ٣٥سالش كلي در امد داره 

ولي واقعا تلاش كرد 

عزیزم جات باشم زبان میخونم 

میدونم روانشناسی دوست داری ولی من پیام نور بودم حتما باید خودت خر خون باشی از پسش بر بیای چون خیلی یرخیه درسی که تو چهار سال باید تموم شه همه تو ۷٫۸ سال تموم میکنن

و بعد بازار کار تو ایران!!

ولی زبان عالیه هم واسه اعتماد به نفس خودت هم بازار کارش هم یه موقع شاید خواستین برین از ایران به شدت به درد میخوره

اگرم رفتی روانشناسی زبان برو خوهرانه میگم خیلیی خیلی به درد میخوره حتی تو خونه میتونی تدریس خصوصی بدی

منم دلم میخواد روانشناسی بخونم 

از خانم هایی که با وجود بچه و شوهر درس میخونن خیلی خوشم میاد😆کاش همه اراده شما رو داشتن

من با این که هیچ مسولیتی ندارم ولی اینقدر تنبل و بی ارادم هیچ کاری نتونستم بکنم. حتما هر جوری که علاقته ادامه بده و موفق شو

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....
2706